Povezane vesti

"Srpski lekari su sjajni, Turci su uzeli pare i ostavili je da umre!" Ispovest majke Britanke koja je preminula u BG-u

"Srpski lekari su sjajni, Turci su uzeli pare i ostavili je da umre!" Ispovest majke Britanke koja je preminula u BG-u

Mondo 23.01.2024
Majka devojke Morgan Ribeiro (20), koja je otišla u Tursku na operaciju gubitka težine, se oglasila nakon tragedije. Majka devojke Morgan Ribeiro (20), koja je otišla u Tursku na operaciju gubitka težine, se oglasila nakon tragedije. Mlada žena koju… »
"Trebalo je da ostane u Turskoj bar desetak dana!" Dr Ilić otkrio šta je krenulo po zlu pre smrti Britanke u Beogradu

"Trebalo je da ostane u Turskoj bar desetak dana!" Dr Ilić otkrio šta je krenulo po zlu pre smrti Britanke u Beogradu

Kurir 23.01.2024
Dvadesetogodišnja devojka iz Velike Britanije preminula je u Beogradu zbog posledica operacije smanjenja želuca u Turskoj. Britanka Morgan Ribeiro avionom se vraćala u domovinu iz Turske, pozlilo joj je, a nakon što je let preusmeren na aerodrom… »
"Srpski lekari bili sjajni, turski joj probušili crevo, uzeli pare i ostavili da umre": Ispovest majke Britanke koja je umrla…

"Srpski lekari bili sjajni, turski joj probušili crevo, uzeli pare i ostavili da umre": Ispovest majke Britanke koja je umrla…

Kurir 23.01.2024
Majka Morgan Ribeiro (20), koja je preminula u Beogradu nakon neuspešne operacije smanjenja želuca u Turskoj, osudila je kliniku za estetsku hirurgiju, jer joj je "uzela novac i ostavila je da umre". Kako piše Dejli mejl, Morgan je otišla u Tursku… »
"Vidimo se na drugoj strani" Poslednji snimak devojke koja je umrla u Beogradu nakon operacije u Turskoj

"Vidimo se na drugoj strani" Poslednji snimak devojke koja je umrla u Beogradu nakon operacije u Turskoj

Kurir 23.01.2024
Britanka koja je umrla u Beogradu nakon operacije želuca u Turskoj objavila je snimak na TikToku nekoliko dana pre operacije. Morgan Ribeiro (20) je zakazala operaciju u Turskoj nakon što je navodno godinama trpela zlostavljanje zbog svog izgleda… »
„Lekari u Srbiji su bili sjajni, ali u Turskoj su joj uzeli pare i ostavili je da umre“: Bolna ispovest majke Britanke koja…

„Lekari u Srbiji su bili sjajni, ali u Turskoj su joj uzeli pare i ostavili je da umre“: Bolna ispovest majke Britanke koja…

Nova 23.01.2024
Majka 20-godišnje Morgan Ribeiro, koja je preminula u Beogradu nakon neuspešne operacije želuca u Turskoj, osudila je kliniku za estetsku hirurgiju, jer joj je "uzela novac i ostavila je da umre". Kako piše Dejli mejl, Morgan je otišla u Tursku kako… »
"Turski lekari su mojoj ćerki uzeli novac i ostavili je da umre!": Mlada Britanka preminula u Beogradu zbog komplikacija…

"Turski lekari su mojoj ćerki uzeli novac i ostavili je da umre!": Mlada Britanka preminula u Beogradu zbog komplikacija…

Blic 23.01.2024
„Srpski doktori su mi rekli su mi da je ovo treći slučaj da je avion sa britanskim pacijentima prinudno sleteo u Beograd zbog komplikacija nakon estetskih zahvata rađenih u inostranstvu", otkrila je u potresnoj ispovesti majka 20-godišnje Morgan… »
"Turski lekari su mojoj ćerki uzeli novac i ostavili je da umre!": Mlada Britanka preminula u Beogradu zbog komplikacija…

"Turski lekari su mojoj ćerki uzeli novac i ostavili je da umre!": Mlada Britanka preminula u Beogradu zbog komplikacija…

Blic 23.01.2024
„Srpski doktori su mi rekli su mi da je ovo treći slučaj da je avion sa britanskim pacijentima prinudno sleteo u Beograd zbog komplikacija nakon estetskih zahvata rađenih u inostranstvu", otkrila je u potresnoj ispovesti majka 20-godišnje Morgan… »
Devojku koja je umrla u Beogradu maltretirali zbog izgleda: Nadala se da će joj operacija promeniti život

Devojku koja je umrla u Beogradu maltretirali zbog izgleda: Nadala se da će joj operacija promeniti život

Telegraf 23.01.2024
Morgan je otputovala u Tursku na operaciju želuca puna nade da će to staviti tačku na maltretiranje zbog težine koje joj je uništilo život. Nažalost, umrla je u Beogradu nakon što joj je pozlilo u avionu tokom povratka kući. Morgan Ribeiro (20)… »
Majka devojke koja je preminula u Beogradu ima samo reči hvale za srpske lekare: "Oni su sjajni, ali Turci..."

Majka devojke koja je preminula u Beogradu ima samo reči hvale za srpske lekare: "Oni su sjajni, ali Turci..."

Telegraf 23.01.2024
Morganina majka Erin Gibson krivi kliniku u Turskoj što je pustila njenu ćerku da napusti bolnicu u Istanbulu samo tri dana nakon operacije i to pod infekcijom. Za srpske lekare koji su pokušali sve da spasu njeno dete ima samo reči hvale. Majka… »
Smrt zbog smanjenja želuca se desi zbog ove greške! Hirurg dr Skrobić - "Stalno upozoravamo na nju i opet idu u Tursku"

Smrt zbog smanjenja želuca se desi zbog ove greške! Hirurg dr Skrobić - "Stalno upozoravamo na nju i opet idu u Tursku"

Mondo 23.01.2024
"I dalje se dosta veliki broj pacijenata odlučuje za operaciju smanjenja želuca, a posledica su ovakve greške", rekao je dr Ognjen Skrobić, hirurg sa Prve hirurške klinike Univerzitetskog kliničkog centra Srbije. "I dalje se dosta veliki broj… »
Poslednji snimak devojke koja je umrla u Beogradu nakon operacije u Turskoj: "Vidimo se na drugoj strani"

Poslednji snimak devojke koja je umrla u Beogradu nakon operacije u Turskoj: "Vidimo se na drugoj strani"

Telegraf 23.01.2024
Tri dana nakon operacije želuca u Turskoj rekli su joj da može bezbedno da se vrati kući, ali se njoj slošilo u avionu koji je hitno sleteo u Beograd. Britanka koja je umrla u Beogradu nakon operacije želuca u Turskoj objavila je snimak na TikToku… »

Vesti dana »