Povezane vesti

Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

U centar 23.01.2024
Muzički centar Kragujevac, u okviru koncertne sezone, organizuje muzičku slikovnicu „Moj Vivaldi“ u sredu 24. januara 2024. godine na Trgu Radomira Putnika u Kragujevcu. Muzička slikovnica Moj Vivaldi je muzičko-edukativni program za decu… »
Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

RTK 23.01.2024
Muzički centar Kragujevac, u okviru koncertne sezone, organizuje muzičku slikovnicu „Moj Vivaldi“ u sredu 24. januara 2024. godine na Trgu Radomira Putnika u Kragujevcu. Muzička slikovnica Moj Vivaldi je muzičko-edukativni program za decu… »
„Moj Vivaldi” u sredu na Trgu vojvode Radomira Putnika

„Moj Vivaldi” u sredu na Trgu vojvode Radomira Putnika

Glas Šumadije 23.01.2024
Muzički centar Kragujevac, u okviru koncertne sezone, organizuje muzičku slikovnicu „Moj Vivaldi” u sredu, 24. januara, na Trgu Vojvode Putnika u Kragujevcu. „Moj Vivaldi” je muzičko edukativni program za decu predškolskog i školskog uzrasta… »
„Moj Vivaldi“ u sredu na Trgu Vojvode Putnika

„Moj Vivaldi“ u sredu na Trgu Vojvode Putnika

Veliki park 23.01.2024
Muzički centar Kragujevac, u okviru koncertne sezone, organizuje muzičku slikovnicu „Moj Vivaldi“ u sredu, 24. januara, na Trgu Vojvode Putnika u Kragujevcu. „Moj Vivaldi“ je muzičko edukativni program za decu predškolskog i osnovno školskog… »
Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ na Trgu Radomira Putnika

InfoKG 23.01.2024
Muzički centar Kragujevac, organizuje muzičku slikovnicu „Moj Vivaldi“, sutra u 19 časova na Trgu Radomira Putnika. Muzička slikovnica „Moj Vivaldi“ je muzičko-edukativni program za decu predškolskog i osnovnog školskog uzrasta. Predstavlja… »

Vesti dana »