Povezane vesti

POKS: Beograd krađu ne prašta

POKS: Beograd krađu ne prašta

Danas 23.01.2024
Potpredsednik Pokreta obnove kraljevine Srbije Vladimir Đorđević izjavio je danas povodom poziva prvog na listi Srpske napredne stranke Aleksandra Šapića na razgovore o potencijalnoj saradnji da im Beograd i Beograđani nikada neće oprostiti izbornu… »
Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji; Jerković: Odluka posle sastanka sa Udruženjem…

Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji; Jerković: Odluka posle sastanka sa Udruženjem…

Insajder 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi Mi -… »
Šapić (SNS) pozvao nove beogradske odbornike na 'razgovor o potencijalnoj saradnji'

Šapić (SNS) pozvao nove beogradske odbornike na 'razgovor o potencijalnoj saradnji'

Beta 23.01.2024
Predsednik privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić uputio je danas javni poziv svim nosiocima mandata odbornika u gradskoj Skupštini na "razgovor o potencijalnoj saradnji". Šapić je, u saopštenju, na internet stranici Srpske napredne… »
Mi - Glas iz naroda odbili Šapićev poziv: Nećemo u koaliciju ni sa kim!

Mi - Glas iz naroda odbili Šapićev poziv: Nećemo u koaliciju ni sa kim!

Pravda 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi "Mi -… »
"Mi-Glas iz naroda" ponovio stav da ne želi u koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa SPN

"Mi-Glas iz naroda" ponovio stav da ne želi u koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa SPN

Insajder 23.01.2024
Pokret "Mi-Glas iz naroda" ponovio je u utorak, 23. januara, svoj stav da ne podržava ulazak u koaliciju u beogradsku Skupštinu ni sa koalicijom SNS-SPS, ni sa potencijalnom koalicijom liste Srbija protiv nasilja i NADA. Oni su to saopštili na svom X… »
Šapić (SNS) pozvao nove beogradske odbornike na ‘razgovor o potencijalnoj saradnji’

Šapić (SNS) pozvao nove beogradske odbornike na ‘razgovor o potencijalnoj saradnji’

Radio sto plus 23.01.2024
Šapić je, u saopštenju, na internet stranici Srpske napredne stranke (SNS) čiji je funkcioner, naglasio da se poziv prvenstveno odnosi na odbornike iz liste “Mi – glas iz naroda”. “S obzirom da je Gradska izborna komisija na jučerašnjoj… »
"Mi-Glas iz naroda" ponovio stav: Ne podržavamo koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa Srbijom protiv nasilja

"Mi-Glas iz naroda" ponovio stav: Ne podržavamo koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa Srbijom protiv nasilja

Euronews 23.01.2024
Pokret "Mi-Glas iz naroda" ponovio je svoj stav da ne podržava ulazak u koaliciju u beogradsku Skupštinu ni sa koalicijom SNS-SPS, ni sa potencijalnom koalicijom liste Srbija protiv nasilja i NADA. Oni su to saopštili na svom Iks nalogu… »
POKS o Šapićevom pozivu: U političku penziju povedite i bivše i nove koalicione partnere

POKS o Šapićevom pozivu: U političku penziju povedite i bivše i nove koalicione partnere

Novi magazin 23.01.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) saopštio je danas, odgovarajući na poziv predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića na razgovor o potencijalnoj saradnji, da je vreme da vladajuća većina sa sobom u političku i društvenu… »
Šapić pozvao nove beogradske odbornike na 'razgovor o potencijalnoj saradnji'

Šapić pozvao nove beogradske odbornike na 'razgovor o potencijalnoj saradnji'

Novi magazin 23.01.2024
Predsednik privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić uputio je danas javni poziv svim nosiocima mandata odbornika u gradskoj Skupštini na "razgovor o potencijalnoj saradnji". Šapić je, u saopštenju, na internet stranici Srpske napredne… »
Šapić pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda"

Šapić pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda"

Blic 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste “Aleksandar Vučić -Beograd ne sme da stane“ pozvao je sve stranke koje su osvojile mandate na izborima u prestonici, a pre svega listu Branimira Nestorovića, na razgovor o… »
Šapić uputio javni poziv odbornicima za saradnju: „Pre svega listi Mi – glas iz naroda“

Šapić uputio javni poziv odbornicima za saradnju: „Pre svega listi Mi – glas iz naroda“

N1 Info 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi Mi -… »
Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji

Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji

Euronews 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi "Mi -… »
Šapić najveći džoker opozicije: Otkrivanje „mekog trbuha“ Aleksandra Vučića

Šapić najveći džoker opozicije: Otkrivanje „mekog trbuha“ Aleksandra Vučića

Nova 23.01.2024
Kako je Aleksandar Šapić od najavljenog velikog pojačanja naprednjaka postao problematičan gradonačelnik kojeg prate afere i koji nije doneo nijedan novi glas Srpskoj naprednoj stranci. Prošlog ponedeljka (8. januar) održana je sednica… »
Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji

Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji

RTS 23.01.2024
Potpredsednik SNS-a i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" Aleksandar Šapić uputio je javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi "Mi - Glas iz naroda, Aleksandar… »
Šapić uputio javni poziv svima koji su postali odbornici da razgovaraju o saradnji: Pre svega Jerkoviću sa Nestorovićeve…

Šapić uputio javni poziv svima koji su postali odbornici da razgovaraju o saradnji: Pre svega Jerkoviću sa Nestorovićeve…

Nova 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi Mi -… »
Šapić pozvao nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji: Upućujem javni poziv pre svega listi Mi - Glas iz…

Šapić pozvao nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji: Upućujem javni poziv pre svega listi Mi - Glas iz…

Kurir 23.01.2024
upućujem javni poziv pre svega listi Mi - Glas iz naroda, Aleksandar Jerković. Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni… »
Šapić pozvao Nestorovića na razgovor: "Kao što sam i najavio nakon izbora!"

Šapić pozvao Nestorovića na razgovor: "Kao što sam i najavio nakon izbora!"

Mondo 23.01.2024
Aleksandar Šapić je pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda". Aleksandar Šapić je pozvao na razgovor Nestorovićevu listu "Mi, glas iz naroda". Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste “Aleksandar… »
Aleksandar Šapić pozvao odbornike na razgovor o saradnji na formiranju gradske vlasti

Aleksandar Šapić pozvao odbornike na razgovor o saradnji na formiranju gradske vlasti

Telegraf 23.01.2024
Pre svega pozvao je odbornike liste "Mi - Glas iz naroda" Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić, saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima… »

Vesti dana »