Povezane vesti

Pevač koji je letos pregazio čoveka podržao Đorđa Davida: Mahir Petrović poručuje: "Znam kako je to"

Pevač koji je letos pregazio čoveka podržao Đorđa Davida: Mahir Petrović poručuje: "Znam kako je to"

Blic 23.01.2024
Đorđe David od vikenda prolazi kroz najteže dane života kada je doživeo saobraćajku u Severnoj Makedoniju, u kojoj je pokosio ženu na auto-putu koja je preminula. On se nakon tragičnog događaja i dalje nalazi u Makedoniji, koju ne sme da napusti… »
Pevač koji je pregazio čoveka javno podržao Đorđa Davida! Mahir poručio: Znam kako se kolege osećaju...

Pevač koji je pregazio čoveka javno podržao Đorđa Davida! Mahir poručio: Znam kako se kolege osećaju...

Kurir 23.01.2024
Đorđe David od nedelje prolazi kroz najteže dane života kada je doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniju, u kojoj je pokosio ženu na auto-putu koja je preminula. David se nakon tragičnog događaja i dalje nalazi u Makedoniji koju ne sme… »
Pevač ostao bez oka, on usmrtio čoveka pa pobegao: Poznati bili akteri jezivih nesreća: Survao se u provaliju, zaspao za…

Pevač ostao bez oka, on usmrtio čoveka pa pobegao: Poznati bili akteri jezivih nesreća: Survao se u provaliju, zaspao za…

Kurir 23.01.2024
Između hitova na top-listama i oduševljenih masa, skrivena su i tragična poglavlja u životima poznatih ličnosti koji su bili suočeni sa nesrećnim sudbinama na putevima. Životi na točkovima usled velikog broja poslovnih obaveza, umor, ali i… »
Đorđe David nije kriv! Loše vreme, loše okolnosti, sudbina...

Đorđe David nije kriv! Loše vreme, loše okolnosti, sudbina...

Svet plus 23.01.2024
Nekadašnji takmičar "Zvezda Granda" i rokerov prijatelj, Žarko Madžić, istakao je da nije uspeo da stupi u komunikaciju sa njim ali smatra da Đorđe David nije kriv! Loše vreme, loše okolnosti, sudbina, ko zna šta već... Kao vozač i čest… »
"Kako će živeti sa tim samo on zna": Bivši takmičar "Zvezda Granda" otkrio da li se čuo sa Đorđem Davidom nakon što je…

"Kako će živeti sa tim samo on zna": Bivši takmičar "Zvezda Granda" otkrio da li se čuo sa Đorđem Davidom nakon što je…

Blic 23.01.2024
Rok muzičar i član žirija "Zvezde Granda" doživeo je juče saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniju, u kojoj je pokosio ženu koja je preminula. Ova vest uzdrmala je čitavu javnost, a nekadašnji takmičar Žarko Madžić i rokerov prijatelj je… »
"Kako će živeti s tim samo on zna": Đorđe David mu je bio mentor u zg, otkrio da li se čuo s rokerom pošto je pokosio…

"Kako će živeti s tim samo on zna": Đorđe David mu je bio mentor u zg, otkrio da li se čuo s rokerom pošto je pokosio…

Kurir 23.01.2024
Rok muzičar i član žirija "Zvezde Granda" Đorđe David doživeo je saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniju, u kojoj je pokosio ženu koja je preminula. Ova vest uzdrmala je čitavu javnost, a nekadašnji takmičar Žarko Madžić i rokerov… »

Vesti dana »