Povezane vesti

Uroš Stanić traži da hitno napusti "elitu": Obratio se produkciji, kamere sve zabeležile: "Hoću da izađem odavde"

Uroš Stanić traži da hitno napusti "elitu": Obratio se produkciji, kamere sve zabeležile: "Hoću da izađem odavde"

Blic 23.01.2024
Nakon što su se pomirili Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš, Uroš Stanić je zabrinut jer se plaši da će ga Janjuš odbaciti, a poslednjih dana sve manje provodi vreme sa njim. Uroš je novonastalu situaciju prihvatio veoma burno, a tokom… »
Janjuš nikad iskrenije progovorio o pomirenju sa Aneli: "Ja sam uvek bio sa njom u vezi", nastao muk u Beloj kući nakon…

Janjuš nikad iskrenije progovorio o pomirenju sa Aneli: "Ja sam uvek bio sa njom u vezi", nastao muk u Beloj kući nakon…

Blic 23.01.2024
Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić rešili su sve nesuglasice i pomirili se pre nekoliko dana. Janjuš je sada ustao za crnim stolom i progovorio o pomirenju sa njom, a kako je istakao, nije glumio ništa. - Ono što se vama desilo, ne može niko… »
Janjuš progovorio o pomirenju sa Aneli: Nastao muk u Beloj kući nakon njegovog izlaganja, nikom ništa nije jasno

Janjuš progovorio o pomirenju sa Aneli: Nastao muk u Beloj kući nakon njegovog izlaganja, nikom ništa nije jasno

Kurir 23.01.2024
Mariko Janjuš Janjuš je sada ustao za crnim stolom i progovorio o pomirenju sa Aneli Ahmić i rekao da to što njih dvoje imaju nije gluma. - Ono što se vama desilo, ne može niko da odglumi. Čuo se svaki vaš uzdah, lupanje srca, ni tebi ni njoj nije… »

Vesti dana »