Povezane vesti

Palma: Izbori u Srbiji su bili pošteni, ko gubi ima pravo da se ljuti, ali nema pravo kao opozicija da laže ceo svet

Palma: Izbori u Srbiji su bili pošteni, ko gubi ima pravo da se ljuti, ali nema pravo kao opozicija da laže ceo svet

Politika 23.01.2024
„Kada nemate šta da pričate i kada ne znate, kao opozicija u Srbiji, šta vam je program, onda vam uvek nešto smeta i neko drugi vam je kriv. Kao u fudbalu, kada neko izgubi kriv mu je sudija. Ja sam ceo život u sportu i kada moj takmičar izgubi… »
Dragan Marković: Izbori su bili pošteni

Dragan Marković: Izbori su bili pošteni

Danas 23.01.2024
Izbori u Srbiji su bili pošteni, onaj ko gubi ima pravo da se ljuti, ali nema pravo da laže ceo cvet i piše pisma u inostranstvo kako su izbori pokradeni, izjavio je danas predsednik Jeidnstvene Srbije Dragan Marković, saopšteno je iz njegovog… »
Izbori u Srbiji su bili pošteni! Palma: Ko gubi ima pravo da se ljuti, ali nema pravo da, kao opozicija, laže ceo svet

Izbori u Srbiji su bili pošteni! Palma: Ko gubi ima pravo da se ljuti, ali nema pravo da, kao opozicija, laže ceo svet

Kurir 23.01.2024
Predsednik skupštine Grada Jagodine, Dragan Marković Palma, oglasio se povodom pojedinih tvrdnji dela opozicije. - Kada nemate šta da pričate i kada ne znate, kao opozicija u Srbiji, šta vam je program, onda vam uvek nešto smeta i neko drugi vam je… »
Palma: Skupština će biti konstituisana u februaru, a Vlada u martu, izbori su bili pošteni

Palma: Skupština će biti konstituisana u februaru, a Vlada u martu, izbori su bili pošteni

Telegraf 23.01.2024
Palma je rekao da će Skupština biti konstituisana u februaru, a Vlada Srbije u martu. Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je gostujući na TV Informer da su izbori u Srbiji bili pošteni i dodao da onaj ko gubi ima pravo da se ljuti… »

Vesti dana »