Povezane vesti

„Pomozite mi“: Sanja Vučić u lošem zdravstvenom stanju, traži pomoć na društvenim mrežama

„Pomozite mi“: Sanja Vučić u lošem zdravstvenom stanju, traži pomoć na društvenim mrežama

Nova 23.01.2024
Pevačica se požalila fanovima. Sanja Vučić zatražila pomoć od svojih pratioca na društvenim mrežama. Naime, kako je pevačica istakla, u poslednje vreme je previše umorna i ne zna kako da reši taj problem. „Da li lajna zna neke preparate… »
Ne mogu da prošetam 20 minuta, da mi ne pada glava: Sanja Vučić se hitno oglasila, traži pomoć

Ne mogu da prošetam 20 minuta, da mi ne pada glava: Sanja Vučić se hitno oglasila, traži pomoć

Večernje novosti 23.01.2024
ZDRAVSTVENI problemi s kojima se poslednjih godina bori Sanja Vučić, po svemu sudeći, sve više utiču na njen kvalitet života zbog čega je ona sada potražila pomoć na društvenim mrežama. Foto: ATA images Sanja se sada na društvenoj mreži "X"… »
"Pomozite mi": Sanja Vučić u problemu, javno zatražila pomoć - otkrila šta joj se dešava

"Pomozite mi": Sanja Vučić u problemu, javno zatražila pomoć - otkrila šta joj se dešava

Blic 23.01.2024
Pevačica Sanja Vučić javno je, od svojih pratioca, zatražila pomoć. Naime, kako je pevačica istakla, u poslednje vreme je previše umorna i ne zna kako da reši taj problem. - Da li lajna zna neke preparate, minerale, šta god, koji mogu da pospeše… »
Sanja Vučić preklinje za pomoć! Zdravstveno stanje joj loše: Hoću da mogu da prošetam 20 minuta a da mi glava ne pada…

Sanja Vučić preklinje za pomoć! Zdravstveno stanje joj loše: Hoću da mogu da prošetam 20 minuta a da mi glava ne pada…

Kurir 23.01.2024
Sanja Vučić otkako je napustila grupu "Huriccane" neumorno radi na svojoj solo karijeri, koja ide uzlaznom putanjom. Ona redovno nastupa širom Evrope i regiona, međutim pevačica se sada na društvenoj mreži "X" oglasila i potražila pomoć. - Da li… »

Vesti dana »