Povezane vesti

"Juče sam bio u Kolašinu i nikad više": Račun iz kafića zapalio mreže! 25 evra za ovo? (foto)

"Juče sam bio u Kolašinu i nikad više": Račun iz kafića zapalio mreže! 25 evra za ovo? (foto)

Kurir 23.01.2024
Na Instagram stranici "Podgorički vremeplov" osvanula slika računa iz jednog restorana u Kolašinu, gde se vidi da dve tople čokolade, koje koštaju po 8 evra i jedno kuvano vino čija je cena 9 evra ukupno iznose 25 evra, a to je po srednjem… »
"Jeftinija švajcarska od crne gore - bio sam SAD i nikad više!" Račun iz kafića zapalio mreže - 25 evra za ovo?!

"Jeftinija švajcarska od crne gore - bio sam SAD i nikad više!" Račun iz kafića zapalio mreže - 25 evra za ovo?!

Mondo 23.01.2024
Račun iz kafića u Kolašinu je izazvao buru na mrežama. Račun iz kafića u Kolašinu je izazvao buru na mrežama. Cene i inflacija skaču u celom svetu, a visoke cene u restoranima i kafićima očito su regionalni specijalitet. Mi su često u stanju… »
“Juče sam bio u Kolašinu i nikad više“: Objavio račun iz poznatog skijališta, svi njega prozivaju

“Juče sam bio u Kolašinu i nikad više“: Objavio račun iz poznatog skijališta, svi njega prozivaju

Nova 23.01.2024
Cene i inflacija skaču u celom svetu, ali nekako se svima nama čini da je na Balkanu najveća nesrazmera između plata i troškova - posebno kad čovek izađe u kafanu. Visoke cene u restoranima i kafićima očito su regionalni specijalitet, a mi često… »

Vesti dana »