Povezane vesti

I Podgoričani se oprostili Dejana: Meni je omiljen i dalje (foto)

I Podgoričani se oprostili Dejana: Meni je omiljen i dalje (foto)

Sportski žurnal 23.01.2024
Milojević je u Budućnosti bio igrač, pa i trener, ali pre svega jedan od najomiljenijih ličnosti u istoriji kluba. Budućnost je igrala protiv Ulma, utakmicu 16. kola Evrokupa. Ali – to je bilo mnogo više od običnog meča. Dan posle… »
Puna Morača se oprostila od Dejana Milojevića: Budućnost? Meni je omiljen i dalje

Puna Morača se oprostila od Dejana Milojevića: Budućnost? Meni je omiljen i dalje

Kurir 23.01.2024
Puna hala "Morača" u Podgorici i KK Budućnost oprostili su se od bivšeg igrača i trenera, legendarnog Dejana Milojevića. Dejan Milojević je preminuo prošle srede od posledica srčanog udara. Pre utakmice između Budućnosti i Ulma pušten je video… »
Podgorica se oprostila od Dejana milojevića! Veliki gest Budućnosti, a Dekijeve reči na tribini! (video)

Podgorica se oprostila od Dejana milojevića! Veliki gest Budućnosti, a Dekijeve reči na tribini! (video)

Mondo 23.01.2024
Budućnost u Evrokupu dočekala Ulm, a klub i navijači odali počast legendarnom Dejanu Milojeviću. Budućnost u Evrokupu dočekala Ulm, a klub i navijači odali počast legendarnom Dejanu Milojeviću. Košarkaši Budućnosti iz Podgorice u utorak… »
Čudesno: Ovako se Budućnost oprostila od Dejana Milojevića (foto)

Čudesno: Ovako se Budućnost oprostila od Dejana Milojevića (foto)

Večernje novosti 23.01.2024
Košarkaška javnost se ovih dana oprašta od Dejana Milojevića, juče se oprostio jedan njegov bivši klub, Partizana a sada je to učinio i drugi, Budućnost iz Podgorice. FOTO: KK Budućnost/ABA liga Budućnost i Ulm su se sastali u okviru Evrokupa a… »
3, 2, 1, MILOJE!

3, 2, 1, MILOJE!

Sport klub 23.01.2024
"Meni je i dalje omiljen", pisalo je na transparentu koji je postavljen na krcate tribine "Morače" sa kojih je na znak "3, 2, 1" ovog utorka uveče dugo grmelo: MILOJE! Pogorica nije i neće zaboraviti Dejana Milojevića. Tu je proveo četiri godine kao… »

Vesti dana »