Povezane vesti
Bela kuća: U toku razgovori o prekidu vatre u Gazi
Insajder 23.01.2024
Bela kuća saopštila je u utorak, 23. januara, da su u toku "ozbiljni" razgovori o mogućoj novoj "pauzi" u sukobu u Pojasu Gaze, koja bi omogućila oslobađanje talaca. Bret MekGerk, savetnik američkog predsednika Džozefa Bajdena za Bliski istok, nalazi… »
Bela kuća: U toku razgovori o novom prekidu vatre u Gazi
N1 Info 23.01.2024
Bela kuća saopštila je danas da su u toku "ozbiljni" razgovori o mogućoj novoj "pauzi" u sukobu u Pojasu Gaze, koja bi omogućila oslobađanje talaca. Bret MekGerk, savetnik američkog predsednika Džozefa Bajdena za Bliski istok, nalazi se u regionu kako… »
Bela kuća: U toku razgovori o prekidu vatre u Gazi
Novi magazin 23.01.2024
Bela kuća saopštila je danas da su u toku "ozbiljni" razgovori o mogućoj novoj "pauzi" u sukobu u Pojasu Gaze, koja bi omogućila oslobađanje talaca. Bret MekGerk (Brett McGurk), savetnik američkog predsednika Džozefa Bajdena (Joseph Biden) za Bliski… »
Vesti dana »
Vučić: Uloga malih zemalja biće sve važnija u svetu u kome više nema pravila
NIN pre 18 minutajoš 51 povezana
Ministarka Đedović Handanović za Kurir: Šta sve Srbija dobija s dodatnih 5 odsto vlasništva u NIS-u
Kurir pre 6 satijoš 31 povezana
Novi napad botova na naloge N1, Danas, Nova.rs, Nova TV i Radar: Broj pratilaca ubrzano raste
N1 Info pre 2 satajoš 6 povezanih
Beogradska filharmonija se protivi odluci da Bojan Suđić bude v.d. direktora ove institucije
Nova pre 33 minutajoš 20 povezanih




