Povezane vesti

Šenah: Nisam pozvao na međunarodnu istragu izbora u Srbiji, ponudio sam međunarodni seminar

Šenah: Nisam pozvao na međunarodnu istragu izbora u Srbiji, ponudio sam međunarodni seminar

Beta 23.01.2024
Šef posmatračke misije Parlamentarne skupštine Saveta Evrope na izborima u Srbiji Stefan Šenah izjavio je da nije pozvao na međunarodnu istragu izbora, već da je ponudio Beogradu dvodnevni seminar o problemima izbornog procesa. Šenah je gostujući… »
Šef misije Parlamentarne skupštine Saveta Evrope negira da je tražio međunarodnu istragu o izborima u Srbiji

Šef misije Parlamentarne skupštine Saveta Evrope negira da je tražio međunarodnu istragu o izborima u Srbiji

Slobodna Evropa 23.01.2024
Šef posmatračke misije Parlamentarne skupštine Saveta Evrope na izborima u Srbiji Stefan Šenah (Schennach) izjavio je da nije pozvao na međunarodnu istragu izbora, već da je ponudio Beogradu dvodnevni seminar o problemima izbornog procesa. Šenah je… »
Šenah: Nisam pozvao na međunarodnu istragu izbora u Srbiji, ponudio sam međunarodni seminar

Šenah: Nisam pozvao na međunarodnu istragu izbora u Srbiji, ponudio sam međunarodni seminar

Radio sto plus 23.01.2024
Šenah je gostujući na televiziji N1 izjavio da na jučerašnjem predstavljanju izveštaja o izborima u Srbiji na sednici Parlamentarne skupštine Saveta Evrope (PSSE) nije pozvao na međunarodnu istragu izbora niti da se oni ne priznaju. “To nije deo… »

Vesti dana »