Povezane vesti

Naša pevačica otišla da poveća grudi, pa saznala da boluje od teške bolesti: „Bio je jako težak period, bilo je ili…

Naša pevačica otišla da poveća grudi, pa saznala da boluje od teške bolesti: „Bio je jako težak period, bilo je ili…

Nova 24.01.2024
Pevačica Jelena Jevremović jednom prilikom je otkrila da je sasvim slučajno saznala da boluje od teške bolesti. Naime, ona je otišla na konsultacije povodom uvećanja grudi, a tom prilikom otkrivene su joj neke promene na levoj dojci. Kako je… »
6 Sati je bila na operacionom stolu: Jelena Jevremović slučajno saznala da boluje od teške bolesti: Niko nije znao šta mi…

6 Sati je bila na operacionom stolu: Jelena Jevremović slučajno saznala da boluje od teške bolesti: Niko nije znao šta mi…

Kurir 24.01.2024
Pevačica Jelena Jevremović, ćerka muzičke legende Mikija Jevremovića, otišla je na konsultaciju povodom estetske korekcije grudi i tom prilikom otkrila da ima probleme na levoj dojci. Naime, pronađene su joj određene promene na levoj dojci, a… »
"Imala sam temperaturu šest meseci, niko nije znao šta mi je": Pevačica slučajno saznala da boluje od teške bolesti: "Bila…

"Imala sam temperaturu šest meseci, niko nije znao šta mi je": Pevačica slučajno saznala da boluje od teške bolesti: "Bila…

Blic 24.01.2024
Pevačica Jelena Jevremović sasvim slučajno je otkrila da boluje od teške bolesti nakon što je otišla na konsultaciju povodom estetske korekcije jer je želela da poveća grudi. Naime, pronađene su joj određene promene na levoj dojci, a kasnije je… »

Vesti dana »