Povezane vesti

Kontrola pokazala: Mnogi avioni Boing 737 Max 9 imali labave šrafove

Kontrola pokazala: Mnogi avioni Boing 737 Max 9 imali labave šrafove

Radio 021 24.01.2024
Izvršni direktor kompanije "Alaska erlajns" Ben Minući rekao je da je novim internim inspekcijama aviona Boing 737 Max 9 tog avio-prevoznika otkriveno da su mnogi avioni imali labave zavrtnje. "Više sam nego frustriran i razočaran. Ovo se dogodilo… »
"Mnogi avioni imali labave zavrtnje": Alaska erlajns pronašla dodatne probleme na 737 MAX 9 nakon incidenta

"Mnogi avioni imali labave zavrtnje": Alaska erlajns pronašla dodatne probleme na 737 MAX 9 nakon incidenta

Euronews 24.01.2024
Izvršni direktor kompanije Alaska erlajns, Ben Minući rekao je da je novim internim inspekcijama aviona Boing 737 Maks 9 tog avio-prevoznika, nakon incidenta ranije ovog meseca, otkriveno da su "mnogi" avioni imali labave zavrtnje. "Više sam nego… »
Problemi na Boeingovim avionima: Pronađene nove greške

Problemi na Boeingovim avionima: Pronađene nove greške

Al Jazeera 24.01.2024
Avion na letu Alaska Airlinesa prinudno je sletio na aerodrom nakon što su vrata za prinudni izlaz otpala tokom leta; sve Boeing 737 MAX 9 letjelice odmah su prizemljene. Kompanija Alaska Airlines potvrdila je da je novim internim inspekcijama aviona… »
"Mnogi avioni su imali labave zavrtnje": Izvršni direktor kompanije Aljaska erlajns o dodatnim problemima na Boingovom avionu

"Mnogi avioni su imali labave zavrtnje": Izvršni direktor kompanije Aljaska erlajns o dodatnim problemima na Boingovom avionu

Blic 24.01.2024
Izvršni direktor kompanije Aljaska erlajns, Ben Minući rekao je da je novim internim inspekcijama aviona Boing 737 Max 9 tog avio-prevoznika nakon incidenta ranije ovog meseca otkriveno da su "mnogi" avioni imali labave zavrtnje. - Više sam nego… »

Vesti dana »