Povezane vesti

Prodala sam auto i pozajmila pare da smanjim želudac u Srbiji, a ne u Turskoj! Aleksandra je smršala 46 kg! Sad čeka bebu!

Prodala sam auto i pozajmila pare da smanjim želudac u Srbiji, a ne u Turskoj! Aleksandra je smršala 46 kg! Sad čeka bebu!

Kurir 24.01.2024
Prodala sam auto i na to pozajmila još para da bih smanjila želudac u Srbiji, gde je bilo duplo skuplje nego u Turskoj. I posebno sad, nakon svih katastrofa i smrti za koje ovih dana slušamo da su bile nakon operacija u Turskoj, savršeno jasno se vidi… »
U Turskoj su agresivni i rizično je! Učiteljica koja je pobedila bolest: Kao da idete na kozmetički tretman, a ne da vas…

U Turskoj su agresivni i rizično je! Učiteljica koja je pobedila bolest: Kao da idete na kozmetički tretman, a ne da vas…

Kurir 24.01.2024
Aleksandra Pantić, učiteljica iz Beograda, bezbedno je rešila svoj životni problem - gojaznost, srećna je i u petom je mesecu trudnoće. To je uspela operacijom smanjenja želuca, koja joj je urađena u Srbiji, a ne u Turskoj u koju ljudi sa sličnim… »
"Smršala sam 46 kg, voljena sam i čekam bebu": Aleksandra prodala auto i smanjila želudac u Srbiji, nije htela u Tursku!

"Smršala sam 46 kg, voljena sam i čekam bebu": Aleksandra prodala auto i smanjila želudac u Srbiji, nije htela u Tursku!

Mondo 24.01.2024
Aleksandra Pantić (31), učiteljica iz Beograda je bezbedno u Srbiji rešila svoj životni problem - gojaznost. Aleksandra Pantić (31), učiteljica iz Beograda je bezbedno u Srbiji rešila svoj životni problem - gojaznost. "Prodala sam auto i na to… »

Vesti dana »