Povezane vesti

Hit oglas za polovni verenički prsten! Naša pevačica odlučila da ga proda nakon raskida: Znate da sam ga malo nosila...

Hit oglas za polovni verenički prsten! Naša pevačica odlučila da ga proda nakon raskida: Znate da sam ga malo nosila...

Mondo 24.01.2024
Dunja Ilić odlučila je da proda svoj verenički prsten nakon raskida s 16 godina starijim dečkom. Dunja Ilić odlučila je da proda svoj verenički prsten nakon raskida s 16 godina starijim dečkom. Nekada popularna pevačica Dunja Ilić, našla se… »
Pevačica prodaje verenički prsten: Verio je 16 godina stariji dečko, a cena će vas iznenaditi: "Znate da sam ga malo…

Pevačica prodaje verenički prsten: Verio je 16 godina stariji dečko, a cena će vas iznenaditi: "Znate da sam ga malo…

Blic 24.01.2024
Bivša pevačica Dunja Ilić verila se u septembru prošle godine za 16 godina starijeg muškarca, međutim ona je prekinula veridbu i sada prodaje verenički prsten. Naime, Dunja Ilić je na društvenim mrežama podelila objavu u kojoj je obavestila… »
Dunja Ilić prodaje verenički prsten Verila se sa 16 godina starijim dečkom, a evo koliku mu je cenu udarila: Malo sam ga…

Dunja Ilić prodaje verenički prsten Verila se sa 16 godina starijim dečkom, a evo koliku mu je cenu udarila: Malo sam ga…

Kurir 24.01.2024
Bivša pevačica Dunja Ilić verila se u septembru prošle godine za 16 godina starijeg muškarca, međutim ona je prekinula veridbu i sada prodaje verenički prsten. - Hoće li neko da veri devojku da mu prodam upola cene ovaj moj zadnji verenički… »

Vesti dana »