Povezane vesti
Grujičić: Nije završen obdukcioni nalaz bebe iz Sremske Mitrovice, treba sačekati da se završi istraga
RTV 24.01.2024
SREMSKA MITROVICA - Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da još uvek nije završen obdukcioni nalaz bebe koja je preminula nakon rođenja u bolnici u Sremskoj Mitrovici i naglasila da je istražni postupak u toku i da treba sačekati da se… »
"E, SAD lepo na doživotnu": Sloba Radanović se oglasio zbog Maričine preminule bebe: "Đubre od doktora"
Blic 23.01.2024
Folker Sloba Radanović oglasio se povodom slučaja koji je uzdrmao mnoge građane Srbije, ali i šire - pakla kroz koji je prošla porodilja Marica Mihajlović. Umesto suza radosnica zbog rađanja zdravog deteta koje je nosila, Maričina beba je preminula. Kako… »
Vesti dana »

Građanske inicijative – Policija hitno da prestane sa napadima na građane
ObjektiVa pre 2 satajoš 19 povezanih

Oglasio se čovek sa štapom kojeg je policajac u Novom Sadu sinoć brutalno napao: „Svaka koščica me boli, rebra škljocaju dok govorim“ (VIDEO)
Nova pre 10 minutajoš 19 povezanih

Evrobasket: Turska prvi četvrtfinalista, Švedska je mučila, a onda je Šengun rekao 'dosta'
BBC News pre 1 satjoš 54 povezane

Fudbaleri Srbije se bore za nove bodove u Letoniji, bez Mitrovića u startnoj postavi
RTS pre 25 minutajoš 23 povezane