Povezane vesti

Dešavalo mi se da uzmem telefon da pozovem sina: Mirko Kodić o Aleksandrovoj smrti

Dešavalo mi se da uzmem telefon da pozovem sina: Mirko Kodić o Aleksandrovoj smrti

Večernje novosti 24.01.2024
MIRKO KODIĆ gostovao je u emisiji "Amidži šou", tokom koje je pričao o iznenadnoj smrti sina. Foto: ATA images, Novosti, Jutjub printskrin/AmiG Show Mirko je otkrio da još uvek ne može da se pomiri sa činjenicom da njegovog naslednika više nema… »
"Uzmem telefon da pozovem sina" Mirko Kodić o smrti naslednika Aleksandra, duša mu se cepa: Izbegavam da gledam njegove slike

"Uzmem telefon da pozovem sina" Mirko Kodić o smrti naslednika Aleksandra, duša mu se cepa: Izbegavam da gledam njegove slike

Kurir 24.01.2024
Harmonikaš Mirko Kodić ne oporavlja se nakon što mu je iznenada preminuo sin Aleksandar Kodić. Čuveni harmonikaš gostovao je u emisiji "Amidži šou", gde je, sa knedlom u grlu, govorio o njegovoj iznenadnoj smrti. Mirko ni dan-danas ne može da se… »
"Moj sin ne bi voleo da zaplačem, mnogo mi je teško" - Mirko Kodić o smrti naslednika: Uzmem telefon da ga pozovem!

"Moj sin ne bi voleo da zaplačem, mnogo mi je teško" - Mirko Kodić o smrti naslednika: Uzmem telefon da ga pozovem!

Mondo 24.01.2024
Mirko Kodić s knedlom u grlu progovorio je o gubitku sina Aleksandra. Mirko Kodić s knedlom u grlu progovorio je o gubitku sina Aleksandra. Sin harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar iznenada je preminuo u 30. godini, a muzičar je smogao snage da… »
"Ne plačem jer moj sin ne bi to voleo, ali uzmem telefon da ga pozovem": Mirko Kodić sa knedlom u grlu o smrti sina…

"Ne plačem jer moj sin ne bi to voleo, ali uzmem telefon da ga pozovem": Mirko Kodić sa knedlom u grlu o smrti sina…

Blic 24.01.2024
Čuveni harmonikaš Mirko Kodić doživeo je najveću moguću tragediju, izgubio je sina Aleksandra, koji je iznenada preminuo u 30. godini. On je sada u potresnoj ispovesti za "Blic" progovorio o bolnoj temi. "Sve se promenilo u ova dva i po meseca… »

Vesti dana »