Povezane vesti

Završena obdukcija Jasmine (12) i Nataše (9) koje su nađene mrtve sa ocem i tetkom: Jedna smrt nije sumnjiva

Završena obdukcija Jasmine (12) i Nataše (9) koje su nađene mrtve sa ocem i tetkom: Jedna smrt nije sumnjiva

Telegraf 24.01.2024
Dok policija nastavlja sa istragom, brojna pitanja muče meštane koji žele da znaju šta se desilo. Jasmina (12) i Nataša (9) čija su tela pronađena u kuću u Norfolku pored oca i tetke umrče su od uboda nožem u vrat, potvrdila je policija. Njihova… »
Jasmina (12) i Nataša (9) nađene mrtve sa ocem i tetkom, gde je mama? Misteriozna smrt porodice muči sve

Jasmina (12) i Nataša (9) nađene mrtve sa ocem i tetkom, gde je mama? Misteriozna smrt porodice muči sve

Telegraf 24.01.2024
Poznato je da su odrasli imali ubodne rane na vratu, dok je obdukcija devojčica zakazana za danas. Policija nastavlja da istražuje smrt četiri osobe, među kojima su i dve devojčice, koje su pronađene mrtve u kući u Norfolku u petak, 19. januara… »
Otac pozvao policiju i izgovorio jezive reči, a onda su nađena 4 tela na toj adresi! Misterija ubistva cele porodice

Otac pozvao policiju i izgovorio jezive reči, a onda su nađena 4 tela na toj adresi! Misterija ubistva cele porodice

Kurir 24.01.2024
Tela Bartlomijea Kučinjskog (45), njegovih ćerki Jasmin (12) i Nataše (9), kao i njihove tetke Kantiče Sukpengpanao (36), pronađena su 19. januara u ranim jutarnjim časovima u njihovoj porodičnoj kući u Noriču. Kako prenose tamošnji mediji, pre… »
Zvao policiju, rekao da je zbunjen, a onda su pronađena 4 tela na toj adresi! Misterija smrti cele porodice: Molio je...

Zvao policiju, rekao da je zbunjen, a onda su pronađena 4 tela na toj adresi! Misterija smrti cele porodice: Molio je...

Mondo 24.01.2024
Cela porodica je pronađena mrtva u kući u Engleskoj. Cela porodica je pronađena mrtva u kući u Engleskoj. Telo Bartlomijea Kučinjskog (45), njegovih ćerki Jasmin (12) i Nataše (9), kao i njihove tetke Kantiče Sukpengpanao (36), pronađeno je 19… »
"Pomozite mi, zbunjen sam": Misteriozna smrt četvoročlane porodice: Otac je pozvao policiju i molio za pomoć, samo sat…

"Pomozite mi, zbunjen sam": Misteriozna smrt četvoročlane porodice: Otac je pozvao policiju i molio za pomoć, samo sat…

Blic 24.01.2024
Telo Bartlomijea Kučinjskog (45), njegovih ćerki Jasmin (12) i Nataše (9), kao i njihove tetke Kantiče Sukpengpanao (36), pronađeno je 19. januara u ranjim jutarnjim časovima u njihovoj porodičnoj kući u Noriču. Kako prenose tamošnji mediji, pre… »

Vesti dana »