Povezane vesti
Braun igra na kvalifikacijama za OI
Sportski žurnal 24.01.2024
Plejmejker Makabija istakao da želi da igra za reprezentaciju Španije. Košarkaš Makabija Lorenco Braun želi da igra za reprezentaciju Španije na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre, koji će biti održan u Valensiji od drugog do sedmog jula, prenosi… »
Španija se bori za Igre, mora da vrati u tim Brauna
Sport klub 24.01.2024
Američki plejmejker Lorenco Braun bio je jedan od ključnih igrača španske reprezentacije u pohodu na zlatnu medalju na Evrobasketu 2022. godine. Međutim, na sledećem velikom takmičenju nije bio u sastavu “Crvene furije” - razlog je bila povreda. Kako… »
Lorenzo Braun je ponovo Španac i želi na Olimpijske igre
Danas 24.01.2024
Serđo Skariolo moći će da računa na američkog plejmejkera u kvalifikacijama za plasman na Olimpijske igre u Parizu. U nedostatku vrhunskih španskih plejmejkera u najboljim igračkim godinama, Košarkaški savez Španije odlučio je da naturalizuje Lorenza… »
Vesti dana »
Poklon IKONA sveti kozma i Damjan plus dodatak TV ekran – danas uz dnevne novine Kurir
Kurir pre 22 minutajoš 14 povezanih
Vučić posle sastanka sa Makronom: Metro, superkompjuter i napredak ka EU
Serbian News Media pre 7 minutajoš 13 povezanih






