Povezane vesti

Paralelno sam završavala školu: Katarina Živković o teškom početku karijere

Paralelno sam završavala školu: Katarina Živković o teškom početku karijere

Večernje novosti 24.01.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ proslavila se u trećoj sezoni „Zvezda Granda“, kada je sa samo sedamnaest godina odlučila da okuša sreću u najgledanijem muzičkom takmičenju i otvori sebi put ka uspešnoj karijeri. Foto: Privatna arhiva Međutim, za jednu… »
Pevam o kolima i skupim satovima, a vozim se autobusom od Leskovca! Kaća o početku karijere - "Još sam bila u srednjoj"

Pevam o kolima i skupim satovima, a vozim se autobusom od Leskovca! Kaća o početku karijere - "Još sam bila u srednjoj"

Mondo 24.01.2024
Pevačica Katarina Živković otkrila da se dva puta prijavljivala za muzičko takmičenje Zvezde Granda. Pevačica Katarina Živković otkrila da se dva puta prijavljivala za muzičko takmičenje Zvezde Granda Domaća publika je pevačicu Katarinu… »
Pevala o bogatstvu a vozila se autobusom! Katarina Živković se prisetila svojih početaka: Nisam verovala...

Pevala o bogatstvu a vozila se autobusom! Katarina Živković se prisetila svojih početaka: Nisam verovala...

Kurir 24.01.2024
Katarina Živković proslavila se učešćem u " Zvezdama Granda", a kad se prvi put pojavila na scenu imala je samo 17 godina. Kako je ispričala tokom učešće u takmičenju, istovremeno je i u Leskovcu pohađala srednju školu. - Dva puta sam se… »
"Pevam o skupim satovima i automobilima, a vozim se gradskim prevozom" Svi mislili da živi u luksuzu, a ovo je istina o njenom…

"Pevam o skupim satovima i automobilima, a vozim se gradskim prevozom" Svi mislili da živi u luksuzu, a ovo je istina o njenom…

Blic 24.01.2024
Pevačica Katarina Živković proslavila se učešćem u "Zvezdama Granda", a kad se prvi put pojavila na scenu imala je samo 17 godina. Kako je ispričala tokom učešće u takmičenju, istovremeno je i u Leskovcu pohađala srednju školu. - Dva puta sam… »

Vesti dana »