Povezane vesti
Aktivnost privatnog sektora u evrozoni pala osmi mesec, moguća recesija
Bloomberg Adria 24.01.2024
Aktivnost privatnog sektora u evrozoni pala je osmi mesec zaredom u januaru, što ukazuje na slab početak godine nakon verovatne recesije u drugoj polovini 2023. Podaci objavljeni u sredu govore da je indeks menadžera nabavke (PMI) S&P Globala tek… »
Nemački privatni sektor i dalje u padu na početku 2024. godine
Euronews 24.01.2024
Nemački privatni sektor i dalje je u padu na početku 2024. godine, saopštila je danas agencija Markit ekonomiks i navela da je prema prvoj preliminarnoj proceni kompozitni indeks menadžera nabavke (PMI) u Nemačkoj u januaru pao na 47,1 poen sa… »
Vesti dana »

Trener Spartaka Jovanović: Pobedili smo utakmicu zbog dobre energije
Danas pre 39 minutajoš 3 povezane

Gori kineski tržni centar: Vatra ponovo planula u Bloku 70 na Novom Beogradu (video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

(Mapa) ovde temperatura skače na skoro 40! Stiže još jača tura toplotnog talasa, imaćemo tropske noći, cela Evropa u crvenom
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Pucao na policiju I prostorije SNS: Oglasio se MUP povodom incidenta u Vrnjačkoj Banji: Uhapšen muškarac (36)
Blic pre 19 minutajoš 1 povezana