Povezane vesti

Jokić: Volim Milojevića i njegovu porodicu, u šoku smo

Jokić: Volim Milojevića i njegovu porodicu, u šoku smo

Politika 24.01.2024
DENVER – Volim ga, moja porodica je u šoku. Volim njegovu celu familiju, rekao je srpski košarkaš Nikola Jokić o preminulom Dejanu Milojeviću. Milojević je trenirao Jokića u Megi i značajno mu pomogao da dođe do NBA lige. Ipak, Jokić za… »
Jokić: Volim Milojevića i njegovu porodicu, u šoku smo

Jokić: Volim Milojevića i njegovu porodicu, u šoku smo

Sportski žurnal 24.01.2024
- Ne želim da pravim "cirkus" od toga. Ovo je privatna stvar - istakao je Jokić. - Volim ga, moja porodica je u šoku. Volim njegovu celu familiju - rekao je srpski košarkaš Nikola Jokić o preminulom Dejanu Milojeviću. Milojević je trenirao Jokića… »
Nikola Jokić nije želeo previše da priča o Miloju: Volim ga, moja porodica je u šoku

Nikola Jokić nije želeo previše da priča o Miloju: Volim ga, moja porodica je u šoku

Euronews 24.01.2024
Protekle noći aktuelni šampioni Denver Nagetsi zabeležili su 31. pobedu u sezoni na gostovanju Indijana Pejsersima, a ključnu ulogu na terenu ponovo je imao Nikola Jokić. Srpski centar upisao je 118. tripl-dabl u karijeri (31p, 13sk, 10as), a pečat… »
Nikola Jokić otkrio zašto nije pričao o dejanu Milojeviću: Neću da pravim cirkus od toga

Nikola Jokić otkrio zašto nije pričao o dejanu Milojeviću: Neću da pravim cirkus od toga

Kurir 24.01.2024
Poznato je da je Dejan Milojević bio najzaslužniji za uspon Nikole Jokića do statusa najboljeg košarkaša na svetu. Milojević, koji je preminuo prošle srede u 47. godini, trenirao je Jokića u Megi od 2012. do 2015. godine. Stoga se čekalo da se… »
"Neću cirkus!" Ovako je Nikola Jokić reagovao kada je upitan o iznenadnoj smrti Dejana Milojevića

"Neću cirkus!" Ovako je Nikola Jokić reagovao kada je upitan o iznenadnoj smrti Dejana Milojevića

Večernje novosti 24.01.2024
SRPSKI košarkaški trener Dejan Milojević je preminuo prošle srede nakon što je doživeo srčani udar u Solt Lejk Sitiju, a ta vest rastužila je mnoge. Naravno, Nikola Jokić, kao jedan od najpoznatijih "đaka" pomenutog stratega, izuzetno je… »
Zašto Jokić ne priča o Milojeviću: Ne želim da pravim cirkus

Zašto Jokić ne priča o Milojeviću: Ne želim da pravim cirkus

Sport klub 24.01.2024
"Volim ga", kratko je izgovorio Nikola Jokić, kada je tokom razgovora sa novinarima u Indijanapolisu, posle nekoliko pitanja vezanih za košarku, upitan i za tragičnu sudbinu njegovog bivšeg trenera iz zajedničkih dana u Megi, Dejana Milojevića… »

Vesti dana »