Povezane vesti

Miki Đuričić poludeo zbog optužbi da se kocka i ima dugove: Žena nije normalna, išao sam u policiju!

Miki Đuričić poludeo zbog optužbi da se kocka i ima dugove: Žena nije normalna, išao sam u policiju!

Vesti online 25.01.2024
Posle šokantnih tvrdnji korisnice TikToka, koja se predstavlja kao Jelena Maša, na račun Mikija Đuričića, oglasio se rijaliti učesnik priznajući da je besan. Kako ga je optužila da se kocka i da ne vraća dugove, on je sada otkrio i da zna o kome… »
Miki Đuričić se oglasio nakon optužbi da je prevario invalida za novac! Išao i u policiju, evo šta mu je inspektor rekao

Miki Đuričić se oglasio nakon optužbi da je prevario invalida za novac! Išao i u policiju, evo šta mu je inspektor rekao

Kurir 25.01.2024
Rijaliti učesnik Miki Đuričić našao se u centru skandala, jer su isplivale šokantne tvrdnje na njegov račun. Korisnica Tiktoka, koja se predstavlja kao Jelena Maša, iznela je niz detalja u javnost, a on ne krije da je šokiran zbog svega. - Žena… »
Miki se oglasio povodom optužbi da je prevario invalida za novac: "Išao sam u policiju", otkrio šta mu je inspektor rekao

Miki se oglasio povodom optužbi da je prevario invalida za novac: "Išao sam u policiju", otkrio šta mu je inspektor rekao

Blic 24.01.2024
Rijaliti učesnik Miki Đuričić našao se u centru skandala, jer su isplivale šokantne tvrdnje na njegov račun. Korisnica TikToka, koja se predstavlja kao Jelena Maša, iznela je niz detalja u javnost, a on ne krije da je šokiran zbog svega. - Žena… »
"Miki Đuričić me je zavrnuo za pare, ja sam invalid": Žena javno optužila rijaliti učesnika - šok poruke: "skini objavu…

"Miki Đuričić me je zavrnuo za pare, ja sam invalid": Žena javno optužila rijaliti učesnika - šok poruke: "skini objavu…

Blic 24.01.2024
Kontroverzni rijaliti učesnik Miki Đuričić našao se u centru skandala, jer su isplivale šokantne tvrdnje na njegov račun. Korisnica TikToka, koja se predstavlja kao Jelena Maša, iznela je niz detalja u javnost. - Koliko vredi Miki Đuričić… »

Vesti dana »