Povezane vesti

Dobronić: Severina nije mala i nemoćna ženica

Dobronić: Severina nije mala i nemoćna ženica

SEEbiz 25.01.2024
ZAGREB - Severina Vučković poslala je javno pismo Vrhovnom sudu nakon što je objavio odluku kojom njezina sina vraća ocu Milanu Popoviću. Vrhovni je sud, podsjetimo, u slučaju skrbništva nad dječakom poništio presudu Županijskog suda u Splitu iz… »
Šerbedžija, Jergović, Dežulović: Brojne uticajne ličnosti potpisale proglas za Severinu i njenog sina – „odluka…

Šerbedžija, Jergović, Dežulović: Brojne uticajne ličnosti potpisale proglas za Severinu i njenog sina – „odluka…

Nova 25.01.2024
Ceo region bruji o odluci Vrhovnog suda Hrvatske da pevačici Severini Vučković oduzme starateljstvo nad sinom Aleksandrom, a sada je osvanuo i proglas koje su potpisale brojne uticajne ličnosti. Proglas pod nazivom „Proglas za Aleksandra i njegovu… »
Drska baba navukla pantalone i piči! Vedrana Rudan jasno dala do znanja šta misli o slučaju Severina - Nije jedna od nas

Drska baba navukla pantalone i piči! Vedrana Rudan jasno dala do znanja šta misli o slučaju Severina - Nije jedna od nas

Mondo 25.01.2024
Nakon što je Vrhovni sud u Hrvatskoj poništio presudu Županijskog suda u Splitu, i Severini oduzeo zajedničko starateljstvo nad sinom kog je dobila s Milanom Popovićem, oglasila se i Vedrana Rudan. Nakon što je Vrhovni sud u Hrvatskoj poništio… »
Vedrana Rudan brutalnim pismom dala podršku Severini: „Zašto da ti damo dete? Veštice, ti nisi naša devojka“

Vedrana Rudan brutalnim pismom dala podršku Severini: „Zašto da ti damo dete? Veštice, ti nisi naša devojka“

City magazine 25.01.2024
Vrhovni sud je prihvatio zahtev za reviziju koji je podneo Milan Popović. On je ukazao na to da Županijski sud u Splitu nije usmeno ispitao veštake iako je on to izričito tražio. Posledica svega je to da je Severina Vučković izgubila starateljstvo… »
"Kontroverzan istup" predsednika Vrhovnog suda! Oštro poručio: "Severina nije mala i nemoćna ženica, ja bih bio oprezan"

"Kontroverzan istup" predsednika Vrhovnog suda! Oštro poručio: "Severina nije mala i nemoćna ženica, ja bih bio oprezan"

Blic 25.01.2024
Vrhovni sud doneo je odluku u slučaju starateljstva nad naslednikom hrvatske pevačice Severine Vučković i srpskog biznismena Milana Popovića. Presuda Županijskog suda u Splitu kojom je odlučeno da će dečak, za kojeg roditelji imaju zajedničko… »
Kontroverznim istupom se oglasio predsednik Vrhovnog suda: Severina nije ni nemoćna ni mala žena, ja bih tu bio jako oprezan

Kontroverznim istupom se oglasio predsednik Vrhovnog suda: Severina nije ni nemoćna ni mala žena, ja bih tu bio jako oprezan

Kurir 25.01.2024
Vrhovni sud doneo je odluku u slučaju starateljstva nad naslednikom hrvatske pevačice Severine Vučković i srpskog biznismena Milana Popovića. Presuda Županijskog suda u Splitu kojom je odlučeno da će dečak, za kojeg roditelji imaju zajedničko… »
Otvoreno pismo vedrane Rudan severini: Stala na stranu pevačice, pa ironično poručila: "j*** se, zašto da ti damo dete?"

Otvoreno pismo vedrane Rudan severini: Stala na stranu pevačice, pa ironično poručila: "j*** se, zašto da ti damo dete?"

Blic 25.01.2024
Vrhovni sud doneo je odluku u slučaju starateljstva nad naslednikom hrvatske pevačice Severine Vučković i srpskog biznismena Milana Popovića. Presuda Županijskog suda u Splitu kojom je odlučeno da će dečak, za kojeg roditelji imaju zajedničko… »
"Danas moje dete, sutra vaše": Severina najnovijom objavom rekla sve - "Svaka presuda je poruka" video

"Danas moje dete, sutra vaše": Severina najnovijom objavom rekla sve - "Svaka presuda je poruka" video

Mondo 25.01.2024
Severina poslala jasnu poruku podelivši prilog sa hrvatske televizije o svom slučaju. Severina poslala jasnu poruku podelivši prilog sa hrvatske televizije o svom slučaju. Kao bomba je juče odjeknula vest da je Severini Vučković ponovo oduzeto… »
Otvoreno pismo Vedrane Rudan Severini, stala na stranu pevačice, pa poručila: „Zašto da ti damo dete?“

Otvoreno pismo Vedrane Rudan Severini, stala na stranu pevačice, pa poručila: „Zašto da ti damo dete?“

Nova 25.01.2024
Vrhovni sud je prihvatio zahtev za revizijom koji je podneo Milan Popović. On je ukazao na to da Županijski sud u Splitu nije usmeno ispitao veštake iako je on to izričito tražio. Sada se ovim povodom oglasila Vedrana Rudan, a mi njeno otvoreno pismo… »
Šef Vrhovnog suda udario na severinu! "Popularna je i imućna. Nije mala i nemoćna ženica"

Šef Vrhovnog suda udario na severinu! "Popularna je i imućna. Nije mala i nemoćna ženica"

Mondo 25.01.2024
Nakon saznanja da je Severini oduzet sin, i ponovo dodeljen ocu Milanu Popoviću kao glavnom staratelju. šef Vrhovnog suda u Hrvatskoj, Radovan Dobronić, izneo je svoje mišljenje! Nakon saznanja da je Severini oduzet sin, i ponovo dodeljen ocu Milanu… »

Vesti dana »