Povezane vesti

Dragan Stanojević o potencijalnim koalicijama: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Dragan Stanojević o potencijalnim koalicijama: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Danas 25.01.2024
Jedan od osnivača „Mi-glas naroda“ Dragan Stanojević izjavio je danas da su u tom pokretu sigurni da niko od njihovih kandidata za beogradske odbornike neće podržati koaliciju SNS-SPS, osim, kako je rekao, možda Aleksandra Jerkovića, koji je bio… »
Nastavlja se „sukob“ u Nestorovićevom pokretu, jedan od osnivača prozvao Jerkovića: „Možda on podrži SNS u…

Nastavlja se „sukob“ u Nestorovićevom pokretu, jedan od osnivača prozvao Jerkovića: „Možda on podrži SNS u…

Nova 25.01.2024
Jedan od osnivača "Mi-glas naroda" Dragan Stanojević izjavio je danas da su u tom pokretu sigurni da niko od njihovih kandidata za beogradske odbornike neće podržati koaliciju SNS-SPS, osim, kako je rekao, možda Aleksandra Jerkovića, koji je bio… »
Stanojević za BETU: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Stanojević za BETU: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Beta 25.01.2024
Jedan od osnivača "Mi-glas naroda" Dragan Stanojević izjavio je danas da su u tom pokretu sigurni da niko od njihovih kandidata za beogradske odbornike neće podržati koaliciju SNS-SPS, osim, kako je rekao, možda Aleksandra Jerkovića, koji je bio… »
Stanojević: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Stanojević: Svima verujemo, osim Jerkoviću

Novi magazin 25.01.2024
Jedan od osnivača "Mi-glas naroda" Dragan Stanojević izjavio je danas da su u tom pokretu sigurni da niko od njihovih kandidata za beogradske odbornike neće podržati koaliciju SNS-SPS, osim, kako je rekao, možda Aleksandra Jerkovića, koji je bio… »

Vesti dana »