Povezane vesti

Kad su me pomazali mirom osetio sam ovaj neobični miris: Ovo su doživeli vernici koji su celivali čudotvornu ikonu iz Rusije…

Kad su me pomazali mirom osetio sam ovaj neobični miris: Ovo su doživeli vernici koji su celivali čudotvornu ikonu iz Rusije…

Kurir 25.01.2024
Na hiljade vernika došlo je ispred crkve Svete Trojice u Beogradu da se pomole čudotvornoj ikoni Majke Božije "Umekšanje zlih srca" koja je dva dana bila izložena u ovoj crkvi. Vernici su satima čekali u dugačkom redu kako bi celivali ikonu… »
Čudotvorna ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Na stotine vernika čeka u redovima da je dotakne

Čudotvorna ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Na stotine vernika čeka u redovima da je dotakne

Nova 25.01.2024
Mnogobrojni vernici dolaze da se poklone Ikoni Majke Božije umekšanje zlih srca koja je još danas izložena u crkvi Svete Trojice u Beogradu. Od jutarnjih časova stvoren je red vernika, dugačak par stotina metara do ulaza u hram Ruske pravoslavne… »
I dalje se čeka satima ispred Crkve Svete Trojice: Građani otkrili zašto su došli na poklonjenje

I dalje se čeka satima ispred Crkve Svete Trojice: Građani otkrili zašto su došli na poklonjenje

N1 Info 25.01.2024
Mnogobrojni vernici od ranog jutra stoje u dugoj koloni da se poklone ikoni Majke Božije "Umekšanje zlih srca", koja je još danas izložena u Crkvi Svete Trojice u Beogradu. Dok su satima čekali u koloni, reprterka N1 pitala je građane šta ih je… »
Vendi i igor kojić pravi vernici! Kebin sin neprepoznatljiv a Vukelićeva čeka u redu 4 sata da celivaju ikonu (foto)

Vendi i igor kojić pravi vernici! Kebin sin neprepoznatljiv a Vukelićeva čeka u redu 4 sata da celivaju ikonu (foto)

Kurir 25.01.2024
Mnogobrojni vernici dolaze da se poklone Ikoni Majke Božije "Umekšanje zlih srca" koja je još danas izložena u Crkvi Svete Trojice u Beogradu. Od jutarnjih časova stvoren je red vernika, dugačak par stotina metara do ulaza u hram Ruske pravoslavne… »
Stotine metara dug red vernika koji dolaze da se poklone ruskoj ikoni na Tašmajdanu

Stotine metara dug red vernika koji dolaze da se poklone ruskoj ikoni na Tašmajdanu

N1 Info 25.01.2024
Mnogobrojni vernici dolaze da se poklone Ikoni Majke Božije "umekšanje zlih srca" koja je još danas izložena u crkvi Svete Trojice u Beogradu. Od jutarnjih časova stvoren je red vernika, dugačak par stotina metara do ulaza u hram Ruske pravoslavne… »
Čudotvorna ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Redovi ispred crkve Svete Trojice u Beogradu

Čudotvorna ikona iz Rusije stigla u Srbiju: Redovi ispred crkve Svete Trojice u Beogradu

Danas 25.01.2024
Mnogobrojni vernici dolaze da se poklone Ikoni Majke Božije „umekšanje zlih srca“ koja je još danas izložena u crkvi Svete Trojice u Beogradu. Od jutarnjih časova stvoren je red vernika, dugačak par stotina metara do ulaza u hram Ruske… »

Vesti dana »