Повезане вести

Почиње суђење Стојану за и убиство тинејџерке у Рипњу: Данас би требало да изнесе одбрану

Почиње суђење Стојану за и убиство тинејџерке у Рипњу: Данас би требало да изнесе одбрану

Телеграф 25.01.2024
Након одржаних припремних рочишта, данашње суђење је отворено за јавност. Данас почиње суђење Стојану Илићу који је оптужен да је 10. априла прошле године на свиреп начин убио 16-годишњу девојку, а потом покушао… »
Оптужени признао убиство девојчице у Рипњу

Оптужени признао убиство девојчице у Рипњу

Радио 021 25.01.2024
У Вишем суду у Београду оптужени С. И. је признао да је 10. априла прошле године у Рипњу, на свиреп начин убио 16-годишњу девојчицу, али је нагласио да се не сећа како је дошло до убиства. Он је оптужен и за покушај… »
Илић признао да је убио тинејџерку, али тврди да се не сећа како

Илић признао да је убио тинејџерку, али тврди да се не сећа како

Санџак хабер 25.01.2024
БЕОГРАД – У Вишем суду у Београду данас је Стојан Илић (37) признао да је 10. априла 2023. године у Рипњу, на свиреп начин убио 16-годишњу девојку, али је нагласио да се не сећа како је дошло до убиства. Он је оптужен и… »
Илић признао да је убио тинејџерку, али тврди да се не сећа како

Илић признао да је убио тинејџерку, али тврди да се не сећа како

ИндексОнлине 25.01.2024
БЕОГРАД – У Вишем суду у Београду данас је Стојан Илић (37) признао да је 10. априла 2023. године у Рипњу, на свиреп начин убио 16-годишњу девојку, али је нагласио да се не сећа како је дошло до убиства. Он је оптужен и… »
"Обузеле су ме црне мисли": Сведочење убице девојчице из Рипња леди крв, крвник се вади на "црну магију"!

"Обузеле су ме црне мисли": Сведочење убице девојчице из Рипња леди крв, крвник се вади на "црну магију"!

Блиц 25.01.2024
У Вишем суду у Београду данас је Стојан Илић (37) признао да је 10. априла 2023. године у Рипњу, на свиреп начин убио 16-годишњу девојку, али је нагласио да се не сећа како је дошло до убиства. Стојан Илић је оптужен и… »
Оптужени признао убиство девојчице у Рипњу

Оптужени признао убиство девојчице у Рипњу

РТС 25.01.2024
У Вишем суду у Београду оптужени С. И. је признао да је 10. априла прошле године у Рипњу, на свиреп начин убио 16-годишњу девојчицу, али је нагласио да се не сећа како је дошло до убиства. Он је оптужен и за покушај… »
Срамна одбрана монструма из рипња, вади се на "црну магију" Вређала ме па су ме обузеле те мисли! Узео сам нож и убио је

Срамна одбрана монструма из рипња, вади се на "црну магију" Вређала ме па су ме обузеле те мисли! Узео сам нож и убио је

Курир 25.01.2024
У Вишем суду у Београду данас је почело суђење Стојану Илићу (39) који у априлу прошле године зверски насмрт ножем избо комшиницу Невену П. (16) у београдском насељу Рипањ, који је изнео своју одбрану. - Све ово што се… »
"Обузеле су ме црне мисли": Стојан признао да је убио Невену, тврди да се не сећа како, спомињао и враџбине

"Обузеле су ме црне мисли": Стојан признао да је убио Невену, тврди да се не сећа како, спомињао и враџбине

Телеграф 25.01.2024
Стојан Илић изнео је одбрану на суђењу за убиство Невене П. из Рипња, а на рочишту су говорили и вештаци. Суђење Стојану Илићу, оптуженом за убиство Невене П. (16) које се догодило 16. априла у Рипњу. Илић је признао… »

Вести дана »