Povezane vesti

U 4 ujutru lupaju i deru se "ustaj" - Majin otac o noći kada su mu zapalili kola: Izgoreo je do pepela za deset minuta!

U 4 ujutru lupaju i deru se "ustaj" - Majin otac o noći kada su mu zapalili kola: Izgoreo je do pepela za deset minuta!

Mondo 25.01.2024
Otac Maje Marinković otkrio je šta se dešavalo u noći kada su mu zapalili kola i otkrio šta se desilo kada je kupio nov automobil. Otac Maje Marinković otkrio je šta se dešavalo u noći kada su mu zapalili kola i otkrio šta se desilo kada je… »
"Ne verujem Aneli da joj je Stanija preotela dečka" Taki bez dlake na jeziku: Nimalo se nije dobro pokazala, tanka joj je…

"Ne verujem Aneli da joj je Stanija preotela dečka" Taki bez dlake na jeziku: Nimalo se nije dobro pokazala, tanka joj je…

Kurir 25.01.2024
Radomir Taki Marinković, otac Maje Marinković, gostujući u emisiji Puls Srbije na Kurir TV komentarisao je rijaliti učesnicu Aneli Ahmić i njene tvrdnje da joj je najpoznatija srpska starleta Stanija otela dečka. U razgovoru sa voditeljem Ivanom… »
"Bude me komšije u 4 ujutru, auto mi izgoreo do pepela" Taki Marinković otkrio: Kupio sam novi, skinuli mi tablice posle 5…

"Bude me komšije u 4 ujutru, auto mi izgoreo do pepela" Taki Marinković otkrio: Kupio sam novi, skinuli mi tablice posle 5…

Kurir 25.01.2024
Jedni ga zovu najpoznatiji rijaliti tata, drugi srpski Hju Hefner, a jedno je sigurno - Radomir Taki Marinković privlači veliku pažnju gdegod se pojavi. Otac rijaliti zvezde Maje Marinković bio je gost emisije Puls Srbije na Kurir TV gde je u… »

Vesti dana »