Povezane vesti

Bariton svetskog glasa Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta

Bariton svetskog glasa Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta

Politika 25.01.2024
Slavni bariton svetskog glasa Željko Lučić imenovan je 25. januara za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu, saopštili su iz nacionalnog teatra. „Zadovoljstvo mi je i velika čast što ću biti član ovog predivnog… »
Slavni bariton u narodnom pozorištu u Beogradu: Željko Lučić novi umetnički direktor Opere

Slavni bariton u narodnom pozorištu u Beogradu: Željko Lučić novi umetnički direktor Opere

Večernje novosti 25.01.2024
SLAVNI bariton svetskog glasa Željko Lučić imenovan je za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu. Promo Narodno pozorište u Beogradu - Zadovoljstvo mi je i velika čast što ću biti član ovog predivnog ansambla i što ću… »
Od otpravnika vozova u Zrenjaninu do zvezdanog statusa u Njujorku i Londonu: Život novog direktora Opere Narodnog kao iz filma

Od otpravnika vozova u Zrenjaninu do zvezdanog statusa u Njujorku i Londonu: Život novog direktora Opere Narodnog kao iz filma

Nova 25.01.2024
Posao otpravnika vozova radio sam s istom ljubavlju kao ovaj operskog pevača, pričao je svojevremeno za Nova.rs proslavljeni bariton Željko Lučić, koji je danas imenovan za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu. Slavni… »
Željko Lučić imenovan za umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

Željko Lučić imenovan za umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

Beta 25.01.2024
Za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu danas je imenovan bariton svetskog renomea Željko Lučić, saopštio je taj teatar. U saopštenju piše da on više od dve i po decenije gradi veoma uspešnu karijeru u inostranstvu… »
Željko Lučić imenovan za umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

Željko Lučić imenovan za umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

Danas 25.01.2024
Za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu danas je imenovan bariton svetskog renomea Željko Lučić, saopštio je taj teatar. U saopštenju piše da Željko Lučić više od dve i po decenije gradi veoma uspešnu karijeru u… »
Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta u Beogradu

N1 Info 25.01.2024
Za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu imenovan je bariton svetskog renomea Željko Lučić, saopštio je taj teatar. U saopštenju piše da on više od dve i po decenije gradi veoma uspešnu karijeru u inostranstvu… »
Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta

Željko Lučić novi umetnički direktor Opere Narodnog pozorišta

Nova 25.01.2024
Slavni bariton svetskog glasa Željko Lučić imenovan je danas za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta, saopštili su iz nacionalnog teatra. „Zadovoljstvo mi je i velika čast što ću biti član ovog predivnog ansambla i što ću… »
Velike promene u nacionalnom teatru: Za direktora Opere Narodnog pozorišta postavljen slavni bariton svetskog glasa

Velike promene u nacionalnom teatru: Za direktora Opere Narodnog pozorišta postavljen slavni bariton svetskog glasa

Kurir 25.01.2024
Slavni bariton svetskog glasa Željko Lučić imenovan je 25. januara za novog umetničkog direktora Opere Narodnog pozorišta u Beogradu. - Zadovoljstvo mi je i velika čast što ću biti član ovog predivnog ansambla i što ću svojim doprinosom, nadam… »

Vesti dana »