Povezane vesti

Nasilnik Bjelica suspendovan! Udario fudbalera, Savez odmah reagovao (foto)

Nasilnik Bjelica suspendovan! Udario fudbalera, Savez odmah reagovao (foto)

Mondo 25.01.2024
Nenad Bjelica moraće na "hlađenje" i to nije sve. Nenad Bjelica moraće na "hlađenje" i to nije sve. Hrvatski trener Nenad Bjelica suspendovan je na tri utakmice jer udario fudbalera Bajerna Leroja Sanea po licu. Trener koji je u poslednjih godinu i po… »
Bjelica suspendovan!

Bjelica suspendovan!

Sportske.net 25.01.2024
Trener fudbalera Union Berlina Nenad Bjelica suspendovan je danas na tri utakmice, dan pošto je dobio crveni karton jer je tokom utakmice udario napadača Bajerna iz Minhena Liroja Sanea. Bjelica je odgurnuo Sanea i dva puta ga šakom udario u lice dok… »
Hrvatski trener suspendovan: Bjelica kažnjen sa tri utakmice zbog udaranja Sanea

Hrvatski trener suspendovan: Bjelica kažnjen sa tri utakmice zbog udaranja Sanea

Kurir 25.01.2024
Trener fudbalera Union Berlina Nenad Bjelica suspendovan je danas na tri utakmice, dan pošto je dobio crveni karton jer je tokom utakmice udario napadača Bajerna iz Minhena Liroja Sanea. Bjelica je odgurnuo Sanea i dva puta ga šakom udario u lice dok… »
"Došao je u moj prostor da me provocira" Hrvatski trener progovorio o sukobu sa Saneom: Da pričam sa njim? Zašto bih?

"Došao je u moj prostor da me provocira" Hrvatski trener progovorio o sukobu sa Saneom: Da pričam sa njim? Zašto bih?

Kurir 25.01.2024
Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su na svom terenu Union Berlin sa 1:0 u zaostaloj utakmici 13. kola nemačke Bundeslige. Ovaj meč obeležile su i varnice na terenu, a u glavnoj ulozi bili su trener Nenad Bjelica i fudbaler Liroj Sane. Incident se… »

Vesti dana »