Povezane vesti

Goh: Najvažnije je da Partizan bude šampion

Goh: Najvažnije je da Partizan bude šampion

Politika 25.01.2024
LARNAKA – Fudbaler iz Južne Koreje Jung-Džun Goh, najveće zimsko pojačanje u redovima crno-belih, rekao je danas da mu je najvažnije da Partizan bude šampion i otkrio da je već dobio mnogo poruka dobrodošlice od navijača „crno-belih”. Goh… »
Goh: San mi je da budem najbolji u Evropi, ali prvo želim da osvojim titulu sa Partizanom (video)

Goh: San mi je da budem najbolji u Evropi, ali prvo želim da osvojim titulu sa Partizanom (video)

Sportski žurnal 25.01.2024
Kada se pročulo da bih mogao doći u Partizan, puno navijača mi je poslalo lepe poruke. Osetio sam njihovu ljubav i želim da se pokažem na terenu u najboljem svetlu za njih. Najveće zimsko pojačanje u redovima crno-belih, Koreanac Jung-Džun Goh… »
Hoću titulu sa partizanom! Korejac od 1,2 miliona evra je tu, upoznajte Jung-Džun Goha!

Hoću titulu sa partizanom! Korejac od 1,2 miliona evra je tu, upoznajte Jung-Džun Goha!

Mondo 25.01.2024
Najatraktivnije pojačanje crno-belih je stiglo u klub i u tim. Ovo su njegove prve poruke. Najatraktivnije pojačanje crno-belih je stiglo u klub i u tim. Ovo su njegove prve poruke Partizanovo najveće pojačanje ove zime, Korejac Jung-Džun Goh stigao… »
Goh se predstavio navijačima Partizana: "Da budemo šampioni i ja najbolji u Evropi"

Goh se predstavio navijačima Partizana: "Da budemo šampioni i ja najbolji u Evropi"

Sportske.net 25.01.2024
Novi fudbaler Partizana Jung-džun Goh razgovarao je sa srpskim medijima u Larnaki gde je pobliže predstavio sebe ovdašnjoj javnosti. Goh je stigao kao poslednje pojačanje crno-belih ove zime za 1.200.000 evra iz Pohjanga. Partizanovo interesovanje… »
"Želim titulu sa Partizanom": Najveće zimsko pojačanje crno-belih Jung-Jun Goh ima velike polanove na glavoj sceni

"Želim titulu sa Partizanom": Najveće zimsko pojačanje crno-belih Jung-Jun Goh ima velike polanove na glavoj sceni

Večernje novosti 25.01.2024
STIGAO je nekako tiho, bez previše pompe u Partizan, ali to ne znači da su mu ambicije iz kategorije skromnih, naprotiv. Korejac Jung-Jun Goh trenutno ima ozbiljan problem sa komunikacijom s obzirom na to da na engleskom ume samo da se pozdravi sa… »
Jung-Džun Goh: Želim titulu sa Partizanom

Jung-Džun Goh: Želim titulu sa Partizanom

Sport klub 25.01.2024
Najveće zimsko pojačanje u redovima Partizana, Južnokorejac Jung-Džun Goh, govorio je za medije po dolasku na Kipar. Novinare je za početak zanimalo na kakav je prijem naišao u crno-belom taboru? „Kada sam upoznao saigrače, stručni štab i prvi… »

Vesti dana »