Povezane vesti

Ja sam tebe prestala da volim: Jovana Pajić progovorila o razvodu od Saleta Tropika

Ja sam tebe prestala da volim: Jovana Pajić progovorila o razvodu od Saleta Tropika

Večernje novosti 25.01.2024
JOVANA PAJIĆ bivša supruga kolege Aleksandra Cvetkovića, pevača "Tropiko benda" progovorila je o razvodu od svog supruga. Foto: Instagram Iako su dobro funkcionisali, pa su ostali dobri prijatelji i nakon rastanka, Sale Tropiko i ona su imali… »
„Ja sam tebe prestala da volim“: Jovana Pajić otkrila detalje razvoda od Saleta Tropika

„Ja sam tebe prestala da volim“: Jovana Pajić otkrila detalje razvoda od Saleta Tropika

Nova 25.01.2024
Pevačica Jovana Pajić i bivša supruga kolege Aleksandra Cvetkovića, pevača "Tropiko benda" progovorila je o njihovom razvodu. Popularna pevačica i njen suprug, fronmen Tropiko beda, ostali su nakon razvoda u dobrim odnosima, te sada skladno… »
Jovana Pajić priznala kako je došlo do razvoda! Prestala sam da te volim!

Jovana Pajić priznala kako je došlo do razvoda! Prestala sam da te volim!

Svet plus 25.01.2024
Pevačica Jovana Pajić priznala je, kako je došlo do razvoda sa Aleksandrom Cvetkovićem, poznatijim kao sale Tropiko! Prestala sam da te volim, otvoreno je priznala tadašnjem suprugu. Jovana je u jednoj emisjiji otvoreno govorila o svom razvodu i kako… »
"Ja sam tebe prestala da volim" Supruga našeg pevača o kraju braka i načinu na koji mu je slomila srce: Ugrožavamo se…

"Ja sam tebe prestala da volim" Supruga našeg pevača o kraju braka i načinu na koji mu je slomila srce: Ugrožavamo se…

Kurir 25.01.2024
Jovana Pajić i bivša supruga kolege Aleksandra Cvetkovića, pevača "Tropiko benda" progovorila je o razvodu od svog supruga. Iako su dobro funkcionisali, pa su ostali dobri prijatelji i nakon rastanka, Sale Tropiko i ona su imali drugačije pogled na… »
"Ja sam tebe prestala da volim": Jovana Pajić progovorila o razvodu od Saleta Tropika: Otkrila kako je skupila hrabrosti i sve…

"Ja sam tebe prestala da volim": Jovana Pajić progovorila o razvodu od Saleta Tropika: Otkrila kako je skupila hrabrosti i sve…

Blic 25.01.2024
Jovana Pajić i bivša supruga kolege Aleksandra Cvetkovića, pevača "Tropiko benda" progovorila je o razvodu od svog supruga. Iako su dobro funkcionisali, pa su ostali dobri prijatelji i nakon rastanka, Sale Tropiko i ona su imali drugačije pogled na… »

Vesti dana »

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Večernje novosti pre 21 minutajoš 111 povezana
Zatvorenik pobegao iz Zabele

Zatvorenik pobegao iz Zabele

Politika pre 2 satajoš 13 povezanih
Da li će biti korigovane cene hleba

Da li će biti korigovane cene hleba

RTV pre 1 satjoš 13 povezanih