Povezane vesti

„Bilo je žena koje sam hteo da oženim, ali me nisu htele“: Haris Džinović je bolovao zbog ljubavi, a ovako je opisao…

„Bilo je žena koje sam hteo da oženim, ali me nisu htele“: Haris Džinović je bolovao zbog ljubavi, a ovako je opisao…

Nova 25.01.2024
Haris i Melina Džinović rešili su da se razvedu nakon 22 godine ljubavi. Popularni pevač i modna kreatorka važili su za jedan skladan par koji je uživao u ljubavi. U braku su zajedno dobili dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Haris je svojevremeno… »
Ovako je nekad govorio o braku sa melinom: Haris DŽinović - Neke su bile lepše od nje, ali...

Ovako je nekad govorio o braku sa melinom: Haris DŽinović - Neke su bile lepše od nje, ali...

Večernje novosti 25.01.2024
KAO bomba odjeknula je vest da se pevač Haris Džinović i njegova izabranica Melina Džinović razvode. Foto: ATA images Haris je tada govorio o tome kako su se upoznali, zašto se tako kasno oženio, ali i kako je izgledao njihov prvi susret. Iako… »
Bilo je žena kojima sam hteo da se oženim, ali me nisu htele! Haris Džinović o braku sa Melinom: Neke su bile lepše od…

Bilo je žena kojima sam hteo da se oženim, ali me nisu htele! Haris Džinović o braku sa Melinom: Neke su bile lepše od…

Kurir 25.01.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se pevač Haris Džinović i njegova izabranica Melina Džinović razvode. I kako su nagađanja i spekulisanja već krenula, mi vas podsećamo na pevačevu ispovest koju je 2018. godine dao za Glossy, koji je izlazio kao… »

Vesti dana »