Povezane vesti

S kim će Šapić da razgovara, kad mu se niko ne javlja?

S kim će Šapić da razgovara, kad mu se niko ne javlja?

Danas 26.01.2024
Još se ne zna s kim će predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić razgovarati o formiranju vlasti u Beogradu, jer još niko javno i zvanično nije izrazio spremnost da razgovara s njim o tome. SPS, dosadašnji koalicioni partner… »
Čovek od kog zavisi sudbina Beograda: Tvrdio da mu prete ljudi Miloša Jovanovića, prozivao Vučića, a sad bi mogao sa…

Čovek od kog zavisi sudbina Beograda: Tvrdio da mu prete ljudi Miloša Jovanovića, prozivao Vučića, a sad bi mogao sa…

Nova 26.01.2024
Nosilac beogradske liste na prethodnim izborima ispred grupe građana “Mi - glas iz naroda”, Aleksandar Jerković, dospeo je u žižu javnosti nakon što je uputio poziv Branimiru Nestoroviću da se sastanu kako bi "videli šta i kako dalje". Nakon… »
Čovek od kog zavisi sudbina Beograda: Tvrdio da mu prete ljudi Miloša Jovanovića, prozivao Vučića, a sad bi mogao sa…

Čovek od kog zavisi sudbina Beograda: Tvrdio da mu prete ljudi Miloša Jovanovića, prozivao Vučića, a sad bi mogao sa…

Nova 26.01.2024
Nosilac beogradske liste na prethodnim izborima ispred grupe građana “Mi - glas iz naroda”, Aleksandar Jerković, dospeo je u žižu javnosti nakon što je uputio poziv Branimiru Nestoroviću da se sastanu kako bi "videli šta i kako dalje". Nakon… »
Raskol uživo, dan četvrti: Teške reči među doskorašnjim saborcima, Nestorovićevi ljudi tvrde: U sve naše kandidate smo…

Raskol uživo, dan četvrti: Teške reči među doskorašnjim saborcima, Nestorovićevi ljudi tvrde: U sve naše kandidate smo…

Blic 26.01.2024
Lista "Mi, glas iz naroda" čiji je nosilac na republičkim izborima bio Branimir Nestorović, samo mesec dana slavila je uspeh - prelazak cenzusa i na republici i u Beogradu. Međutim, već sa prvim javnim pozivom o mogućoj saradnji u glavnom gradu… »
„Metod Tatjane Macure“: Aleksandar Jerković stvara prostor da u vlast uđe po modelu bivše opozicionarke

„Metod Tatjane Macure“: Aleksandar Jerković stvara prostor da u vlast uđe po modelu bivše opozicionarke

Danas 26.01.2024
Nakon izbora 17. decembra i odluke „Mi Glas iz naroda“ liste čiji je nosilac i kandidat za gradonačelnika bio na beogradskim izborima, da ne ulazi u postizborne koalicije, Aleksandar Jerković se medijima obratio saopštenjem čija je suština da… »

Vesti dana »