Povezane vesti

"U grob će me oterati" Đina Džinović javno plače i govori o problemima: Ne mogu više, majke mi...

"U grob će me oterati" Đina Džinović javno plače i govori o problemima: Ne mogu više, majke mi...

Kurir 26.01.2024
Juče je sve iznenadila vest da se Haris i Melina Džinović razvode. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli… »
Ko je misteriozni muškarac zbog koga se Haris i Melina razvode?

Ko je misteriozni muškarac zbog koga se Haris i Melina razvode?

Story 26.01.2024
Razvod Meline i Harisa posle 22 godine ljubavi i decenije braka glavna je tema medija. Razvode se Haris i Melina Džinović. Kako pišu domaći mediji, razlog za krah ljubavi je, navodno, treća osoba, emotivni partner Meline Džinović. Partnerski odnosi… »
Sada se razvode, a svadba je bila najluksuznija te godine! Melini i Harisu kumovali milioneri, imali poseban meni, a tek ovo...

Sada se razvode, a svadba je bila najluksuznija te godine! Melini i Harisu kumovali milioneri, imali poseban meni, a tek ovo...

Kurir 26.01.2024
Haris i Melina Džinović razvode se nakon 22 godine zajedničkog odnosa i 10 godina braka. Naime, njih dvoje su se venčali 2014. godine, a svadba je bila jedna od najluksuznijih na estradi. Sada već bivši par ima dvoje dece ćerku Đinu i sina Kana. -… »
Kako je Melina Džinović postala kreatorka i kakvu ulogu u tome je imala jedna od najbogatijih žena na svetu

Kako je Melina Džinović postala kreatorka i kakvu ulogu u tome je imala jedna od najbogatijih žena na svetu

Nova 26.01.2024
Vest da se Haris i Melina Džinović razvode šokirala je javnost jer su važili za jedan od najskladnijih parova na estradi. Iako su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, u bračne vode stupili su 12… »
"U grob će me oterati" Svi bruje o razvodu Harisa i Meline, a Đina Džinović plakala na društvenim mrežama

"U grob će me oterati" Svi bruje o razvodu Harisa i Meline, a Đina Džinović plakala na društvenim mrežama

Mondo 26.01.2024
Đina Džinović jednom prilikom je javno plakala zbog snimka koji je podelila na mrežama. Đina Džinović jednom prilikom je javno plakala zbog snimka koji je podelila na mrežama. Nakon što je kao bomba u svim medijima odjeknula vest da se Melina i… »
"U grob će me oterati": Evo zašto je ćerka Meline i Harisa Džinovića javno plakala na mrežama: "Samo histerija i plač…

"U grob će me oterati": Evo zašto je ćerka Meline i Harisa Džinovića javno plakala na mrežama: "Samo histerija i plač…

Blic 26.01.2024
Juče je sve iznenadila vest da se Haris i Melina Džinović razvode. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli… »
„Ne znam više šta je romantika“: Ovako je Haris Džinović pre godinu dana pričao o svom braku

„Ne znam više šta je romantika“: Ovako je Haris Džinović pre godinu dana pričao o svom braku

Nova 26.01.2024
Pevač Haris Džinović i modna dizajnerka odlučili su da stave tačku na svoj brak dug 22 godine. Poznati bračni par ima dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana, a Haris je prošle godine rekao kako su deca pošla svojim putem, ali i da je zaboravio šta… »
Harisov i melinin sin ko da se ništa ne dešava: Evo gde se Kan uputio posle apoteke, a ona je i danas obavezno morala da…

Harisov i melinin sin ko da se ništa ne dešava: Evo gde se Kan uputio posle apoteke, a ona je i danas obavezno morala da…

Kurir 26.01.2024
Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova posle 22 godine ljubavi i 10 godina braka, dvoje dece, Haris i Melina Džinović rešili su da stave tačku na svoj brak. Kako su mediji pisali, velelepna vila će posle sporazumnog razvoda pripasti Melini… »
„Uradila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela“: Ćerka Harisa i Meline Džinović ima 19 godina, a već je imala…

„Uradila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela“: Ćerka Harisa i Meline Džinović ima 19 godina, a već je imala…

Nova 26.01.2024
U domaćim medijima je odjeknula vest da se Haris i Melina Džinović razvode nakon 22 godine braka. Njih dvoje zajedno imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Đina Džinović vrlo je popularna na društvenim mrežama, a jednom prilikom sa svojim… »
Dok region bruji o razvodu Harisa i Meline, evo šta radi njihov sin! Kana smo zatekli ispred vile, ovaj detalj podseća na…

Dok region bruji o razvodu Harisa i Meline, evo šta radi njihov sin! Kana smo zatekli ispred vile, ovaj detalj podseća na…

Kurir 26.01.2024
Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova posle 22 godine ljubavi i 10 godina braka, dvoje dece, Haris i Melina Džinović rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Ekipa Kurira je zatekla u četvrtak, kada se… »
(Video): Haris i Melina nakon priča o razvodu neće da napuste kuću Šalju sina po lekove, muk ispred vile

(Video): Haris i Melina nakon priča o razvodu neće da napuste kuću Šalju sina po lekove, muk ispred vile

Blic 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
„Kad bi mi rekao da hoće razvod, ne bih preživela“: Melina Džinović je ovako pre dve godine pričala o svom braku

„Kad bi mi rekao da hoće razvod, ne bih preživela“: Melina Džinović je ovako pre dve godine pričala o svom braku

Nova 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
Haris je za melinu imao samo jedan zahtev! Strogo joj je zabranio ovo, ona godinama poštuje njegovu želju

Haris je za melinu imao samo jedan zahtev! Strogo joj je zabranio ovo, ona godinama poštuje njegovu želju

Kurir 26.01.2024
Vest o razvodu Harisa i Meline Džinović, sve je iznenadio. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi raziđu. Oni su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
"Šuška se da postoji drugi muškarac" - Zašto su se razveli Melina i Haris Džinović? "Puklo je kad su se uselili u vilu"

"Šuška se da postoji drugi muškarac" - Zašto su se razveli Melina i Haris Džinović? "Puklo je kad su se uselili u vilu"

Mondo 26.01.2024
Melina i Haris Džinović stavili su tačku na svoj brak posle deset godina. Melina i Haris Džinović stavili su tačku na svoj brak posle deset godina. Pevač Haris Džinović i modna dizajnerka Melina posle 22 godine veze i 10 godina braka odlučili su… »
"Jesi li ti to stipsa, nećeš da mi kupiš?" Svađa Meline i Harisa govori mnogo o njihovom odnosu: "Tad smo bili u Dioru…

"Jesi li ti to stipsa, nećeš da mi kupiš?" Svađa Meline i Harisa govori mnogo o njihovom odnosu: "Tad smo bili u Dioru…

Blic 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
"Kad bi mi rekao da hoće razvod ja ne bih preživela": Emotivna ispovest Meline o braku sa Harisom, a tek da čujete koliko…

"Kad bi mi rekao da hoće razvod ja ne bih preživela": Emotivna ispovest Meline o braku sa Harisom, a tek da čujete koliko…

Blic 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
Ovi moćnici su bili kumovi na svadbi Meline i Harisa Džinovića! Ne zna se ko ima više miliona u džepu

Ovi moćnici su bili kumovi na svadbi Meline i Harisa Džinovića! Ne zna se ko ima više miliona u džepu

Kurir 26.01.2024
Sve je iznenadila vest o razvodu Meline i Harisa Džinovića, koji su važili za jedan od skladnijih parova na estradi. Zajedno su dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. Oni su se venčali 2014. godine, nakon 12 godina zajedničkog života, a to su… »
"Ne bih preživela kad bi mi rekao da hoće razvod" Sve o krahu braka Meline i Haris! Razlika u godinama prevelika?

"Ne bih preživela kad bi mi rekao da hoće razvod" Sve o krahu braka Meline i Haris! Razlika u godinama prevelika?

Kurir 26.01.2024
Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova posle 22 godine ljubavi i 10 godina braka, dvoje dece, Haris i Melina Džinović rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu… »
Haris je melini strogo zabranio jednu stvar: Ona je o tome javno pričala i već godinama poštuje njegov zahtev: "Moj suprug…

Haris je melini strogo zabranio jednu stvar: Ona je o tome javno pričala i već godinama poštuje njegov zahtev: "Moj suprug…

Blic 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
„Mama i tata ne spavaju u istim sobama“: Ovako je Đina Džinović otkrila intimne detalje Harisa i Meline, pa izazvala…

„Mama i tata ne spavaju u istim sobama“: Ovako je Đina Džinović otkrila intimne detalje Harisa i Meline, pa izazvala…

Nova 26.01.2024
Pevač Haris Džinović i kreatorka Melina Džinović rešili su da se razvedu nako 22 godine ljubavi. Popularni par važio je za jedan od najskladnijih na našoj estradnoj sceni, te je vest o njihovom razvodu iznenadila mnoge. Haris i Melina Džinović u… »
Ovo je mali grad, u njemu sve se zna! Šuška se da je krah braka Meline i Harisa drugi muškarac

Ovo je mali grad, u njemu sve se zna! Šuška se da je krah braka Meline i Harisa drugi muškarac

Kurir 26.01.2024
Razvod posle 22 godina ljubavi i 10 godina braka folk pevača Harisa Džinovića i kreatorke Meline šokirao je javnost, a sad po beogradskim kuloarima se šuška da je u pitanju drugi muškarac. - Navodno je sve puklo kad su se uselili u velelepnu vilu… »
"Bila sam kao pravi psihopata": Prljav veš Meline i Harisa Džinovića isplivao na videlo - Zbog ovoga je pala javna svađa

"Bila sam kao pravi psihopata": Prljav veš Meline i Harisa Džinovića isplivao na videlo - Zbog ovoga je pala javna svađa

Mondo 26.01.2024
Vest da se pevač Haris Džinović razvodi od supruge Meline posle dvadest dve godine ljubavi, odjeknula je kao bomba u regionu. Vest da se pevač Haris Džinović razvodi od supruge Meline posle dvadest dve godine ljubavi, odjeknula je kao bomba u… »
Prljav veš meline i harisa isplivao na videlo: Svađe i uvrede na javnom mestu, zbog ovoga je kreatorka zapenila na pevača!

Prljav veš meline i harisa isplivao na videlo: Svađe i uvrede na javnom mestu, zbog ovoga je kreatorka zapenila na pevača!

Kurir 26.01.2024
Vest da se pevač Haris Džinović i njegova supruga Melina Džinović razvode posle 22 godine ljubavi odjeknula je kao bomba u regionu. Međutim, svojevremeno gostujući u jednoj emisiji, progovorili su o njihovoj javnoj čarki koja se desila 2003… »
"Šuška se da je u pitanju drugi muškarac": Isplivale šok tvrdnje o razvodu Harisa i Meline: "Zahladneli su odnos"

"Šuška se da je u pitanju drugi muškarac": Isplivale šok tvrdnje o razvodu Harisa i Meline: "Zahladneli su odnos"

Blic 26.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
Ovako je đina Džinović izgledala pre! "Da li stvarno misliš da je ovo prirodno?" - Evo šta je sve promenila foto

Ovako je đina Džinović izgledala pre! "Da li stvarno misliš da je ovo prirodno?" - Evo šta je sve promenila foto

Mondo 26.01.2024
Mezimica Harisa i Meline Džinović, koji su juče objavili da se razvode, nije uvek izgledala ovako! Pogledajte šta je sve radila na sebi. Mezimica Harisa i Meline Džinović, koji su juče objavili da se razvode, nije uvek izgledala ovako! Pogledajte… »
"Sve je puklo kad su se uselili u vilu na Senjaku" Evo šta je prethodilo razvodu Harisa i Meline! Novi detalji - grad šuška

"Sve je puklo kad su se uselili u vilu na Senjaku" Evo šta je prethodilo razvodu Harisa i Meline! Novi detalji - grad šuška

Kurir 26.01.2024
Glavna priča svakako je razvod poznatog para Meline i Harisa Džinovića, a sada je izvor blizak dizajnerki i pevaču otkrio nove detalje kraha njihovog braka. Navodno, Melina i Haris poslednjih godina pokušavaju da izglade narušene partnerske odnose… »
"Radila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela": Evo šta je ćerka Harisa Džinovića radila od estetskih korekcija: "Da…

"Radila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela": Evo šta je ćerka Harisa Džinovića radila od estetskih korekcija: "Da…

Blic 26.01.2024
U domaćim medijima kao bomba je odjeknula vest da se Haris Džinović razvodi od Meline Džinović nakon 22 godine braka. Njih dvoje zajedno imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Đina Džinović vrlo je popularna na društvenim mrežama, a jednom… »
"Sada svako ide na svoju stranu" Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako gleda na brak: Ne znam više šta je romantika

"Sada svako ide na svoju stranu" Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako gleda na brak: Ne znam više šta je romantika

Kurir 26.01.2024
Haris Džinović razvodi se od supruge Meline nakon 22 godine zajedničkog života. Njih dvoje imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana, a Haris je prošle godine rekao kako su deca pošla svojim putem, ali i da je zaboravio šta je to romantika. - Sada… »
"Radila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela" Evo šta je sve ćerka Harisa i Meline promenila na sebi, ovako je izgleda…

"Radila sam nos, izgledao je kao da izlazi iz čela" Evo šta je sve ćerka Harisa i Meline promenila na sebi, ovako je izgleda…

Kurir 26.01.2024
U domaćim medijima kao bomba je odjeknula vest da se Haris Džinović razvodi od Meline Džinović nakon 22 godine zajedničkog života, a 10 godina od venčanja. Njih dvoje zajedno imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Đina Džinović vrlo je… »
"Svako ide na svoju stranu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako gleda na brak: "Ne znam više šta je romantika"

"Svako ide na svoju stranu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako gleda na brak: "Ne znam više šta je romantika"

Blic 26.01.2024
Haris Džinović razvodi se od supruge Meline nakon 22 godine braka. Njih dvoje imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana, a Haris je prošle godine rekao kako su deca pošla svojim putem, ali i da je zaboravio šta je to romantika. - Sada su veliki i… »
"One koje sam voleo, me nisu htele": Haris Džinović 22 godine bio u braku sa Melinom, a ovako je pričao o ranijim ženama…

"One koje sam voleo, me nisu htele": Haris Džinović 22 godine bio u braku sa Melinom, a ovako je pričao o ranijim ženama…

Blic 25.01.2024
Haris Džinović razvodi se od supruge Meline nakon 22 godine braka. U emisiji "Balkanskom ulicom", koja se emituje na Blic televiziji ispričao je kako su njegove ljubavi mahom bile tragične... Haris je priznao i da uz dobru pesmu ume i da zaplače. -… »
(Video) Kapuljača na glavi i telefon u ruci: Đina Džinović ni reč o razvodu roditelja Meline i Harisa : Evo šta se…

(Video) Kapuljača na glavi i telefon u ruci: Đina Džinović ni reč o razvodu roditelja Meline i Harisa : Evo šta se…

Blic 25.01.2024
Poznati bračni par Melina i Haris Džinović razvode se nakon 22 godine braka. Melina Džinović ostala je da živi sa ćerkom Đinom i sinom Kanom u porodičnoj kući na Senjaku, a ekipa "Blica" sada je uhvatila Đinu, kako izlazi iz vile i ulazi u… »

Vesti dana »

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Politika pre 54 minutajoš 136 povezanih
U požaru u Šidu stradao jedan radnik

U požaru u Šidu stradao jedan radnik

Sandžak haber pre 1 satjoš 61 povezana
Vremenska prognoza za 21. jun 2024.

Vremenska prognoza za 21. jun 2024.

RTS pre 13 minutajoš 32 povezane