Povezane vesti
Kurti nije imao primedbe na sastanku u oktobru: Stano: Osnivanje ZSO obaveza Prištine po međunarodnom pravu
Kurir 26.01.2024
Portparol EU Peter Stano rekao je da Priština nije tražila dodatne razgovore niti dalo nove komentare po pitanju nacrta statuta ZSO posle sastanka 26. oktobra 2023. godine, kada je premijer Aljbin Kurti rekao da prihvata nacrt pod uslovom da ga potpišu… »
Amerika se oglasila povodom Kosova: Aljbin Kurti treba ozbiljno da shvati stav SAD
Pravda 26.01.2024
Srbija ima pravo da pruži finansijsku pomoć pripadnicima srpske zajednice na KiM, kažu iz Stejt departmenta. U najboljem je interesu svih strana da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti ozbiljno shvati stav Sjedinjenih Američkih… »
Analitičari o licemerju međunarodne Zajednice: Formiranje ZSO važno samo na rečima!
Kurir 26.01.2024
S jedne strane žele napredak u dijalogu, a s druge ne preduzimaju ništa da nateraju Kurtija da ispuni svoje obaveze, ocenjuju sagovornici Kurira. Iz EU stižu poruke da im je, kao i Vašingtonu, prioritet formiranje Zajednice srpskih opština, što je, prema… »
Vesti dana »
Prodaja NIS-a: Novi rok mađarskom MOL-u da završi pregovore sa Rusima
BBC News pre 1 satjoš 12 povezanih
Pucnjava na festivalu u Toledu: Dve osobe kritično, više od 10 ranjenih, napadači u bekstvu
Euronews pre 1 satjoš 13 povezanih
Biće valjda treća sreća! Aleksandra Krunić i Ana Danilina danas igraju za pehar
Večernje novosti pre 15 minutajoš 16 povezanih
Vanredni izbori na Kosovu i Metohiji: Građani biraju novi saziv skupštine, birališta otvorena do 19 časova
NIN pre 30 minutajoš 37 povezanih



