Povezane vesti

"Ja nisam ni imao mobilni": Belivuk i njegovih 9 ljudi negiraju da su koristili telefone koji su praćeni

"Ja nisam ni imao mobilni": Belivuk i njegovih 9 ljudi negiraju da su koristili telefone koji su praćeni

Telegraf 26.01.2024
Održava se poslednje ročište za ovu nedlju, na kom će biti nastavljeno sa uvidom u pisanu i foto dokumentaciju. Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas u Specijalnom sudu. Na današnjem ročištu biće nastavljeno sa… »
Prikazane fotografije kuće i predmeta nađenih u Ritopeku

Prikazane fotografije kuće i predmeta nađenih u Ritopeku

Politika 26.01.2024
Pregledom više desetina fotografija unutrašnjosti kuće u Ulici Livadice u Ritopeku, u kojoj su prema navodima optužnice Tužilaštva za organizovani kriminal, pripadnici grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića počinili sedam ubistava, juče je pred… »
Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

RTV 26.01.2024
BEOGRAD - Veće Specijalnog suda u Beogradu danas je odbilo predloge branilaca nekoliko pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, da im se ukine pritvor uz jemstvo ili zameni blažom merom. Prethodno su branioci… »
Belivukov klan poriče da su njihovi telefoni praćeni! Budimir: Svaki put kad budem video moje ime... Sudija odmah priložila…

Belivukov klan poriče da su njihovi telefoni praćeni! Budimir: Svaki put kad budem video moje ime... Sudija odmah priložila…

Kurir 26.01.2024
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za pripadnost kriminalnoj grupi koja je optužena za sedam ubistava, trgovinu drogu i oružjem, otmice i jedno silovanje u prostorijama na stadionu FK Partizan, nastavlja se u Specijalnom… »
Nastavljeno suđenje Belivuku, sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Nastavljeno suđenje Belivuku, sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

RTS 26.01.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu je, pregledom pisane dokumentacije, nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje… »
Danas nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Prikazuje se dokumentacija koju je sakupio MUP

Danas nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Prikazuje se dokumentacija koju je sakupio MUP

Telegraf 26.01.2024
Advokat Dejan Lazarević od ponedeljka ponovo brani 11 pripadnika ove grupe. U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi izvođenjem dokaza trebalo da bude nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji… »

Vesti dana »