Povezane vesti

"Nek sam i ja doživeo da me neko zabrani": Otkazan koncert Tonija Cetinskog u Sarajevu

"Nek sam i ja doživeo da me neko zabrani": Otkazan koncert Tonija Cetinskog u Sarajevu

Euronews 26.01.2024
Popularni hrvatski pevač Toni Cetinski saopštio je da je dobio informaciju da je otkazan njegov koncert u Sarajevu, gde je trebalo da nastupi na obeležavanju 40 godina od održavanja Olimpijskih igara. "Nek sam i ja to doživeo, eto da i mene neko… »
"Neka sam i ja to doživeo.." Toniju Cetinskom nakon pobune ipak otkazan koncert u Sarajevu, oglasila se i gradonačelnica

"Neka sam i ja to doživeo.." Toniju Cetinskom nakon pobune ipak otkazan koncert u Sarajevu, oglasila se i gradonačelnica

Kurir 26.01.2024
Hrvatskoj muzičaru Toniju Cetinskom otkazan je koncert u Sarajevu koji je bio zakazan povodom četrdesetogodišnjice od održavanja Zimskih Olimpijskih igara. Pevač se oglasio ovim povodom i otkrio da mu se do sada nikada nije desilo da mu neko otkaže… »
"Eto, doživeo sam da i mene neko zabrani": Nakon što mu je otkazan koncert u Sarajevu oglasio se Toni Cetinski: "Samo je…

"Eto, doživeo sam da i mene neko zabrani": Nakon što mu je otkazan koncert u Sarajevu oglasio se Toni Cetinski: "Samo je…

Blic 26.01.2024
Hrvatskoj muzičkoj zvezdi Toniju Cetinskom otkazan je koncert u Sarajevu koji je bio zakazan povodom četrdesetogodišnjice od održavanja Zimskih Olimpijskih igara. Pevač se oglasio ovim povodom i otkrio da mu se do sada nikada nije desilo da mu neko… »
Doživeo sam da i mene neko zabrani! Cetinski o buri zbog nastupa u Sarajevu, zvali ga da peva na obeležavanju godišnjice

Doživeo sam da i mene neko zabrani! Cetinski o buri zbog nastupa u Sarajevu, zvali ga da peva na obeležavanju godišnjice

Mondo 26.01.2024
Toni Cetinski oglasio se posle burnih komentara nakon što je najavljeno da će nastupiti na obeležavanju 40 godina od Zimske olimpijade u Sarajevu. Toni Cetinski oglasio se posle burnih komentara nakon što je najavljeno da će nastupiti na… »

Vesti dana »