Povezane vesti

Akcija „Niste sami, imate prijatelje“: Dodatna pomoć kompanije m:tel za povratnike u opštinama Glamoč i Bosansko Grahovo

Akcija „Niste sami, imate prijatelje“: Dodatna pomoć kompanije m:tel za povratnike u opštinama Glamoč i Bosansko Grahovo

Blic 26.01.2024
Predstavnici kompanije m:tel ponovo su posetili opštine Glamoč i Bosansko Grahovo, kako bi povratničkom stanovništvu ovih krajeva uručili dodatne pakete pomoći u vidu hrane, drva za ogrev, higijenskih proizvoda i paketića za decu. Tokom nedavne… »
Trivan: Ovo je čestit i dobar narod koji me uvek ispuni snagom i toplinom

Trivan: Ovo je čestit i dobar narod koji me uvek ispuni snagom i toplinom

Kurir 26.01.2024
Predstavnici kompanije m:tel ponovo su posjetili opštine Glamoč i Bosansko Grahovo, kako bi povratničkom stanovništvu ovih krajeva uručili dodatne pakete pomoći u vidu hrane, drva za ogrjev, higijenskih proizvoda i paketića za djecu. Tokom nedavne… »
Akcija „niste sami“ ponovo u glamoču i bosanskom grahovu Trivan: Ovo je čestit i dobar narod koji me uvek ispuni snagom i…

Akcija „niste sami“ ponovo u glamoču i bosanskom grahovu Trivan: Ovo je čestit i dobar narod koji me uvek ispuni snagom i…

Večernje novosti 26.01.2024
PREDSTAVNICI kompanije m:tel ponovo su posetili opštine Glamoč i Bosansko Grahovo, kako bi povratničkom stanovništvu ovih krajeva uručili dodatne pakete pomoći u vidu hrane, drva za ogrev, higijenskih proizvoda i paketića za decu. Foto: Promo Tokom… »

Vesti dana »