Povezane vesti

Branioci nekoliko pripadnika Belivukove grupe tražili ukidanje pritvora

Branioci nekoliko pripadnika Belivukove grupe tražili ukidanje pritvora

Politika 26.01.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nekoliko pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, tražilo od suda da njihovim branjenicima ukine pritvor. Advokat Nikola Jerković predložio je sudu da njegovom branjenilu… »
„Niti sam koristio, niti sam imao telefon“: Nastavljeno suđenje klanu Belivuk, desetorica optuženih negirali da su…

„Niti sam koristio, niti sam imao telefon“: Nastavljeno suđenje klanu Belivuk, desetorica optuženih negirali da su…

Nova 26.01.2024
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za pripadnost kriminalnoj grupi koja je optužena za sedam ubistava, trgovinu drogu i oružjem, otmice i jedno silovanje u prostorijama na stadionu FK Partizan, nastavljeno je danas u… »
Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Insajder 26.01.2024
Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi kojom su rukovodili Veljko Belivuk I Marko Miljković a koja je optužena za sedam ubistava, trgovinu drogom i oružjem, otmice i jedno silovanje u prostorijama na stadionu FK Partizan, nastavljeno je u petak, 26… »
Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Sud odbio predloge da se pripadnici Belivukove grupe puste iz pritvora

Euronews 26.01.2024
Veće Specijalnog suda u Beogradu odbilo je predloge branilaca nekoliko pripadnika organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, da im se ukine pritvor uz jemstvo ili zameni blažom merom. Prethodno su branioci Milovana Tadića… »

Vesti dana »