Povezane vesti

„Više sam se namučila da kupim ćerki kartu za koncert nego da je porodim“

„Više sam se namučila da kupim ćerki kartu za koncert nego da je porodim“

Nova 26.01.2024
Da li ste nekada obratili pažnju na komentare ispod objava Aleksandre Prijović? Aleksandra Prijović je uspela da se prošle godine popne na sam vrh regionalne šou-biznis scene. Ona je u 2023. godini izdala novi album, a onda i započela svoju prvu… »
Prešišao priju, čolu i lukasa po broju rasprodatih karata! U 2023. punio Arene u celom regionu

Prešišao priju, čolu i lukasa po broju rasprodatih karata! U 2023. punio Arene u celom regionu

Mondo 26.01.2024
Godinu za nama obeležili su koncerti slavnih pevača i pevačica koji su punili Arene u celom regionu. Godinu za nama obeležili su koncerti slavnih pevača i pevačica koji su punili Arene u celom regionu. Mlada Aleksandra Prijović napravila je pravi… »
On je prodao najviše ulaznica u regionu u 2023. Godini! Prestigao Priju, Lukasa i Čolu po broju rasprodatih karata

On je prodao najviše ulaznica u regionu u 2023. Godini! Prestigao Priju, Lukasa i Čolu po broju rasprodatih karata

Kurir 26.01.2024
Brojni domaći izvođači održali su koncerte u 2023. godini. Najveće iznenađenje bio je momenat kada je mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović rasprodala čak 5 Arena u Zagrebu, ali i pored toga, ona nije na prvom mestu kada je u pitanju broj… »
Žena ne može da poveruje šta je doživela zbog Aleksandre Prijović! Javno joj se obratila, spomenula i porođaj

Žena ne može da poveruje šta je doživela zbog Aleksandre Prijović! Javno joj se obratila, spomenula i porođaj

Kurir 26.01.2024
Aleksandra Prijović, nakon velikog uspeha u protekloj, 2023. godini, za manje od mesec dana nastavlja svoju koncertu turneju širom regiona za koju se traži i karta više. Prošle godine održala je 16 koncerata na turneji "Od istoka do zapada", od… »

Vesti dana »