Povezane vesti

Detalji koji ukazuju na probleme između đine i harisa! Priča se da je strog otac: Nije joj dozvoljavao da se šminka i nosi…

Detalji koji ukazuju na probleme između đine i harisa! Priča se da je strog otac: Nije joj dozvoljavao da se šminka i nosi…

Kurir 27.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu, a šuška se da je sve krenulo u onom momentu kada su se preselili u vilu, koja je jedna… »
Kao da smo išli zajedno u razred: Pojavila se fotografija Meline i Harisa DŽinovića sa početka veze

Kao da smo išli zajedno u razred: Pojavila se fotografija Meline i Harisa DŽinovića sa početka veze

Večernje novosti 27.01.2024
HARIS DžINOVIĆ i modna kreatorka Melina Džinović doneli su odluku da se razvedu nakon 22 godine ljubavi. Foto: ATA images Oni su važili za jedan od najskladnijih parova na estradi, te je vest o razvodu šokirala sve. Par je emotivnu vezu zapoleo… »
Bazen na krovu, vinski podrum, spa centar: Ovako izgleda unutrašnjost vile Meline i Harisa Džinovića vredne dva miliona evra…

Bazen na krovu, vinski podrum, spa centar: Ovako izgleda unutrašnjost vile Meline i Harisa Džinovića vredne dva miliona evra…

Blic 27.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
"Haris ne dozvoljava Đini da nosi brusthalter i da se šminka" Otkriveni nepoznati detalji iz porodice Džinović i koliko je…

"Haris ne dozvoljava Đini da nosi brusthalter i da se šminka" Otkriveni nepoznati detalji iz porodice Džinović i koliko je…

Blic 27.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
Ovako izgleda unutrašnjost vile meline i harisa! Luksuz kakav se viđa jednom u životu, nećete moći da odvojite oči od…

Ovako izgleda unutrašnjost vile meline i harisa! Luksuz kakav se viđa jednom u životu, nećete moći da odvojite oči od…

Kurir 27.01.2024
Razvode se Haris i Melina Džinović. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
(Foto) ona 21, a on 51 godinu: Ovako su Haris i Melina Džinović izgledali na početku veze: "Bila sam psihopata, proveravala…

(Foto) ona 21, a on 51 godinu: Ovako su Haris i Melina Džinović izgledali na početku veze: "Bila sam psihopata, proveravala…

Blic 27.01.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović doneli su odluku da se razvedu nakon 22 godine ljubavi. Oni su važili za jedan od najskladnijih parova na estradi, te je vest o razvodu šokirala sve. Par je emotivnu vezu započeo 2002. godine… »
"Melina našla bogatog biznismena" Nove informacije o razvodu slavnog para - "Haris neće da se iseli iz vile"

"Melina našla bogatog biznismena" Nove informacije o razvodu slavnog para - "Haris neće da se iseli iz vile"

Mondo 27.01.2024
Mediji prenose detalje o razvodu bračnog para Džinović. Mediji prenose detalje o razvodu bračnog para Džinović Krajem prošle nedelje mediji su preneli da se Haris Džinović razvodi od supruge Meline nakon 22 godine zajedničkog života. U javnost… »
Haris je Melini strogo zabranio jednu stvar pre mnogo godina, a evo kako je ona pričala o tome

Haris je Melini strogo zabranio jednu stvar pre mnogo godina, a evo kako je ona pričala o tome

Nova 27.01.2024
Pričama iz života Harisa i Meline Džinović nema kraja. Prema pisanju medija, poznati bračni par pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović odlučili su da stave tačku na svoj brak posle 22 godine zajedničkog života. Kako se dalje… »
Prve 3 godine braka sam ga proganjala: Ovako je Melina Džinović govorila o Harisu - "Proveravala sam mu telefon"

Prve 3 godine braka sam ga proganjala: Ovako je Melina Džinović govorila o Harisu - "Proveravala sam mu telefon"

Mondo 27.01.2024
Melina Džinović je pre nekoliko godina otkrila da je bila ljubomorna. Melina Džinović je pre nekoliko godina otkrila da je bila ljubomorna Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović doneli su odluku da se razvedu nakon 22 godine… »
"Bila sam psihopata, proveravala sam mu telefone!" Ovako su Haris i Melina izgledali na početku veze: "Ponižavala sam se..."

"Bila sam psihopata, proveravala sam mu telefone!" Ovako su Haris i Melina izgledali na početku veze: "Ponižavala sam se..."

Kurir 27.01.2024
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović doneli su odluku da se razveedu nakon 22 godine ljubavi. Oni su važili za jedan od najskladnijih parova na estradi, te je vest o razvodu šokirala sve. Par je emotivnu vezu zapoleo 2002. godine… »
"Kod kuće pomažem u kuhinji!" Ovako je Haris Džinović pričao o porodici: Koštalo me je što sam mekušac...

"Kod kuće pomažem u kuhinji!" Ovako je Haris Džinović pričao o porodici: Koštalo me je što sam mekušac...

Kurir 27.01.2024
Haris i Melina Džinović razvode se nakon 22 godine zajedničkog života i 10 godina braka. Njih dvoje su se venčali 2014. godine, a svadba je bila jedna od najluksuznijih na estradi. Sada već bivši par ima dvoje dece ćerku Đinu i sina Kana. Haris… »
"Mekušac sam, to me je koštalo u životu stotinu puta": Razvode se Haris i Melina - ovako je pevač govorio o porodici

"Mekušac sam, to me je koštalo u životu stotinu puta": Razvode se Haris i Melina - ovako je pevač govorio o porodici

Mondo 27.01.2024
Pevač Haris Džinović razvodi se od Meline Džinović posle 22 godina veze. Pevač Haris Džinović razvodi se od Meline Džinović posle 22 godina veze Haris i Melina Džinović razvode se nakon 22 godine zajedničkog života i 10 godina braka. Par se… »
"Mekušac sam, to me je koštalo u životu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako je pričao o porodici: "Kod kuće…

"Mekušac sam, to me je koštalo u životu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a ovako je pričao o porodici: "Kod kuće…

Blic 27.01.2024
Haris i Melina Džinović razvode se nakon 22 godine zajedničkog života i 10 godina braka. Naime, njih dvoje su se venčali 2014. godine, a svadba je bila jedna od najluksuznijih na estradi. Sada već bivši par ima dvoje dece ćerku Đinu i sina Kana… »
Luks jahta, poseban meni i kumovi milioneri: Svadba Harisa i Meline Džinović gorela od luksuza, a SAD se tiho razvode: Ovo su…

Luks jahta, poseban meni i kumovi milioneri: Svadba Harisa i Meline Džinović gorela od luksuza, a SAD se tiho razvode: Ovo su…

Blic 26.01.2024
Haris i Melina Džinović razvode se nakon 22 godine zajedničkog odnosa i 10 godina braka. Naime, njih dvoje su se venčali 2014. godine, a svadba je bila jedna od najluksuznijih na estradi. Sada već bivši par ima dvoje dece ćerku Đinu i sina Kana. -… »

Vesti dana »