Povezane vesti

Kurti: Nema premijera koji razgovara i konsultuje se sa Srbima kao ja, ali većina sastanaka je u tajnosti

Kurti: Nema premijera koji razgovara i konsultuje se sa Srbima kao ja, ali većina sastanaka je u tajnosti

Danas 27.01.2024
Predsednik Vlade Kosova Aljbin Kurti je u intervjuu za holandski list „Trouw“ izjavio da je Evropska unija za Kosovo najvažniji politički projekat i istorijski proces slobode i prosperiteta od Drugog svetskog rata, navodeći da nema premijera koji… »
Kurti: Nema premijera koji se konsultuje sa Srbima kao ja, govorim srpski više od svih mojih prethodnika zajedno

Kurti: Nema premijera koji se konsultuje sa Srbima kao ja, govorim srpski više od svih mojih prethodnika zajedno

Novi magazin 27.01.2024
Premijer Aljbin Kurti je u intervjuu za holandski list „Trouw“ rekao da je Evropska unija za Kosovo najvažniji politički projekat i istorijski proces slobode i prosperiteta od Drugog svetskog rata. "EU mora biti zaštićena i mi želimo da… »
Kurti: Nema premijera koji se konsultuje sa Srbima kao ja, govorim srpski više od svih mojih prethodnika zajedno

Kurti: Nema premijera koji se konsultuje sa Srbima kao ja, govorim srpski više od svih mojih prethodnika zajedno

N1 Info 27.01.2024
Premijer Aljbin Kurti je u intervjuu za holandski list „Trouw“ rekao da je Evropska unija za Kosovo najvažniji politički projekat i istorijski proces slobode i prosperiteta od Drugog svetskog rata. „EU mora biti zaštićena i mi želimo da… »

Vesti dana »