Povezane vesti

Šapić ne govori za N1: Najbolje bi bilo da mi tu komunikaciju prekinemo

Šapić ne govori za N1: Najbolje bi bilo da mi tu komunikaciju prekinemo

Radio 021 27.01.2024
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je prekinuo komunikaciju sa TV N1 i da nema nameru da je nastavlja. Šapić prilikom posete Mladenovcu nije želeo da odgovara na pitanja novinarke N1. On je poručio da je sedam dana… »
Šapić odbija da odgovara na pitanja N1: Prekinuo sam svaku komunikaciju s vama, prosto niste dorasli

Šapić odbija da odgovara na pitanja N1: Prekinuo sam svaku komunikaciju s vama, prosto niste dorasli

N1 Info 27.01.2024
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je prekinuo komunikaciju sa TV N1 i da nema nameru da je nastavlja. Šapić prilikom posete Mladenovcu nije želeo da odgovara na pitanja novinarke N1, već je poručio da je „sedam… »
Šapić odbija da odgovara na pitanja N1: Prekinuo sam svaku komunikaciju s vama, prosto niste dorasli

Šapić odbija da odgovara na pitanja N1: Prekinuo sam svaku komunikaciju s vama, prosto niste dorasli

Novi magazin 27.01.2024
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić rekao je da je prekinuo komunikaciju sa TV N1 i da nema nameru da je nastavlja. Šapić prilikom posete Mladenovcu nije želeo da odgovara na pitanja novinarke N1, već je poručio da je „sedam… »

Vesti dana »