Povezane vesti

Kustendorf je za mene oduvek oaza slobode: Miloš Biković u gostima kod Kusturice, otkrio da li će sarađivati sa čuvenim…

Kustendorf je za mene oduvek oaza slobode: Miloš Biković u gostima kod Kusturice, otkrio da li će sarađivati sa čuvenim…

Kurir 27.01.2024
Glumac Miloš Biković bio je gost Kustendorfa, gde je prikazan njegov film "Hoću muža" ruske rediteljke Sonje Karpunjine. - Prvi put sam ovde bio davno s filmom "Puls", što deluje kao da je bilo u drugom životu. Kustendorf je za mene oduvek oaza… »
Miloš Biković nakon optužbi Ukrajine stigao na Kustendorf: Ovde je za mene oaza slobode

Miloš Biković nakon optužbi Ukrajine stigao na Kustendorf: Ovde je za mene oaza slobode

Nova 27.01.2024
Miloš Biković stigao je poslednjeg dana "Kustendorfa" u Drvengrad gde će predstaviti svoj novi film "Hoću muža" ruske rediteljke Sonje Karpunjine. Kao što to obično biva svaki put kada se pojavi Miloš Biković, novinari i fotoreporteri su ga… »
Prvo pojavljivanje miloša Bikovića nakon optužbi Ukrajine: Glumac stigao na Mećavnik posebnim povodom, a evo šta je rekao

Prvo pojavljivanje miloša Bikovića nakon optužbi Ukrajine: Glumac stigao na Mećavnik posebnim povodom, a evo šta je rekao

Kurir 27.01.2024
Glumac Miloš Biković stigao je na Kustendorf. Publika će večeras u okviru programske celine Novi autori moći da pogleda dugometražni film ruske rediteljke Sonje Karpunjine "Hoću muža" u kome tumači glavnu ulogu. Dramski umetnik je na Mećavnik… »

Vesti dana »