Povezane vesti

"Molila sam Marka da se razvedemo i da mi uzme decu" Milica Kon iznela detalje koje niko nije znao, Srbija će ostati šokirana

"Molila sam Marka da se razvedemo i da mi uzme decu" Milica Kon iznela detalje koje niko nije znao, Srbija će ostati šokirana

Kurir 27.01.2024
Voditeljka Milica Kon govorila je na različite teme, a otkrila je i manje poznate detalje iz svog braka. Kada su se gošće u studiju "Magazina in" dotakle teme mršavljenja, te konstatovale da žena nakon razvoda obično dovede svoju liniju do… »
"Molila sam ga da se razvedemo i da mi uzme decu": Milica Kon iznela detalje za koje je muž molio da nikada ne priča!

"Molila sam ga da se razvedemo i da mi uzme decu": Milica Kon iznela detalje za koje je muž molio da nikada ne priča!

Mondo 27.01.2024
Voditeljka Milica Kon govorila je na različite teme, a otkrila je i manje poznate detalje iz svog braka. Voditeljka Milica Kon govorila je na različite teme, a otkrila je i manje poznate detalje iz svog braka. Voditeljka Milica Kon (36) važi za jedno… »
Milica Kon u svom stilu: Molila sam Marka da se razvedemo na šest meseci, samo da smršam

Milica Kon u svom stilu: Molila sam Marka da se razvedemo na šest meseci, samo da smršam

Večernje novosti 27.01.2024
VODITELjKA Milica Kon u svom stilu rekla je da je molila supruga Marka da se razvedu kako bi smršala. Foto: Printskrin/Pink Naime, ona je konstatovala da žena nakon razvoda obično dovede svoju liniju do savršenstva, te je otkrila. - Kada sam u jednom… »
"Molila sam Marka da se razvedemo na šest meseci i da mi uzme decu": Voditeljka šokirala priznanjem o braku

"Molila sam Marka da se razvedemo na šest meseci i da mi uzme decu": Voditeljka šokirala priznanjem o braku

Blic 27.01.2024
Voditeljka Milica Kon govorila je na različite teme, a otkrila je i manje poznate detalje iz svog braka. Kada su se gočšće u studiju "Magazina in" dotakle teme mršavljenja, te konstatovale da žena nakon razvoda obično dovede svoju liniju do… »

Vesti dana »