Povezane vesti

Kragujevac i američki grad Milvoki potpisivanjem Sporazuma ozvaničili saradnju

Kragujevac i američki grad Milvoki potpisivanjem Sporazuma ozvaničili saradnju

Infozija 28.01.2024
Nikola Dašić, predsednik Privremenog organa i Kavalir Džonson, gradonačelnik Milvokija, u gradskoj skupštini najvećeg grada američke države Viskonsin, potpisali su Protokol o saradnji. Imao sam čast da u ime grada Kragujevca sa gradonačelnikom… »
Kragujevac i američki grad Milvoki potpisivanjem Sporazuma ozvaničili saradnju

Kragujevac i američki grad Milvoki potpisivanjem Sporazuma ozvaničili saradnju

Veliki park 28.01.2024
Nikola Dašić, predsednik Privremenog organa i Kavalir Džonson, gradonačelnik Milvokija, u gradskoj skupštini najvećeg grada američke države Viskonsin, potpisali su Protokol o saradnji. Imao sam čast da u ime grada Kragujevca sa gradonačelnikom… »
Kragujevac i Milvoki potpisali sporazum o saradnji

Kragujevac i Milvoki potpisali sporazum o saradnji

Pressek 28.01.2024
Nikola Dašić, predsednik Privremenog organa i Kavalir Džonson, gradonačelnik Milvokija, u gradskoj skupštini najvećeg grada američke države Viskonsin, potpisali su Protokol o saradnji. - Imao sam čast da u ime grada Kragujevca sa gradonačelnikom… »
Pobratimili se Kragujevac i Milvoki: "Odlična prilika za ekonomsku interakciju"

Pobratimili se Kragujevac i Milvoki: "Odlična prilika za ekonomsku interakciju"

Telegraf 28.01.2024
Tim povodom ambasador Srbije u SAD Marko Đurić uputio je čestitke. Grad Kragujevac i američki Milvoki postali su bratski gradovi, a dokumenta o bratimljenju potpisali su gradonačelnik Milvokija, glavnog grada države Viskonsin, Kavalir Džonson i… »
Kragujevac i Milvoki ozvaničili saradnju

Kragujevac i Milvoki ozvaničili saradnju

Kragujevačke 28.01.2024
Nikola Dašić, predsednik Privremenog organa i Kavalir Džonson, gradonačelnik Milvokija, u gradskoj skupštini najvećeg grada američke države Viskonsin, potpisali su Protokol o saradnji. – Imao sam čast da u ime grada Kragujevca sa… »
Pobratimili se Kragujevac i Milvoki: "Izgradnja ovakvih mostova između Srbije i SAD utiče na bolje odnose"

Pobratimili se Kragujevac i Milvoki: "Izgradnja ovakvih mostova između Srbije i SAD utiče na bolje odnose"

Telegraf 28.01.2024
Pobratimili se gradovi Kragujevac i Milvoki. Grad Kragujevac i američki Milvoki postali su bratski gradovi, a dokumenta o bratimljenju potpisali su gradonačelnik Milvokija, glavnog grada države Viskonsin, Kavalir Džonson i predsednik Privremenog… »

Vesti dana »