Povezane vesti

Bojana Lazić trpela nasilje od partnera! Ako on nije uspešan žena je kriva!

Bojana Lazić trpela nasilje od partnera! Ako on nije uspešan žena je kriva!

Svet plus 28.01.2024
Bojana Lazić trpela je nasilje od partnera! Ako muškarac nije uspešan žena je kriva! To je vrlo opasno... Što se tiče estetskih korekcija, voditeljka kaže da nije imala ni jednu ali da nije protiv toga. Voditeljka televezije Pink, Bojana Lazić… »
Voditeljka Pinka priznala da su je bivši partneri maltretirali! Evo zašto je trpela torturu: Mislio je da sam bolja od…

Voditeljka Pinka priznala da su je bivši partneri maltretirali! Evo zašto je trpela torturu: Mislio je da sam bolja od…

Kurir 28.01.2024
Voditeljka "Pinka" Bojana Lazić priznala je jednom prilikom da je trpela psihičku torturu od strane bivših partnera. - Dešavalo se da me psihički maltretiraju zbog nekog svog ličnog nezadovoljstva ili prosto što misli da sam mnogo bolja od njega i… »
"Mislio je da sam bolja od njega": Voditeljka Bojana Lazić priznala u emisiji - Trpela sam psihičku torturu!

"Mislio je da sam bolja od njega": Voditeljka Bojana Lazić priznala u emisiji - Trpela sam psihičku torturu!

Mondo 28.01.2024
Atraktivna Pinkova voditeljka progovorila o bivšem partneru. Atraktivna Pinkova voditeljka progovorila o bivšem partneru Voditeljka Bojana Lazić, koja je nedavno u emisiji koju vodi na Pink televiziji slušala kako njen bivši suprug, voditelj Žarko… »
Voditeljka Bojana Lazić priznala da je trpela psihičku torturu od partnera: "Maltretirana sam, jer je mislio da sam bolja od…

Voditeljka Bojana Lazić priznala da je trpela psihičku torturu od partnera: "Maltretirana sam, jer je mislio da sam bolja od…

Blic 28.01.2024
Voditeljka "Pinka" Bojana Lazić priznala je jednom prilikom da je trpela psihičku torturu od strane bivših partnera. - Dešavalo se da me psihički maltretiraju zbog nekog svog ličnog nezadovoljstva ili prosto što misli da sam mnogo bolja od njega i… »

Vesti dana »