Povezane vesti

"Dobila je do 1.000 evra za uslugu" Aca Lukas je ovako pričao o aferama sa starletama, jednu skroz raskrinkao: Ona je moj fan

"Dobila je do 1.000 evra za uslugu" Aca Lukas je ovako pričao o aferama sa starletama, jednu skroz raskrinkao: Ona je moj fan

Kurir 28.01.2024
Poznatog folkera Acu Lukas povezivali su sa raznim starletama i rijaliti učesnicama, a on je jednom prilikom otkrio pravu istinu o tome. - Ne povezuju mene sa ženama, već se neke pojedine žene povezuju sa mnom, ničim izazvane. Slušao sam sve to… »
Dobila je 500 ili 1.000 evra za uslugu: Lukas progovorio o starletama - "Kakve su to žene, čime se hvalimo?"

Dobila je 500 ili 1.000 evra za uslugu: Lukas progovorio o starletama - "Kakve su to žene, čime se hvalimo?"

Mondo 28.01.2024
Aca Lukas prokomentarisao starlete s kojima su ga spajali. Aca Lukas prokomentarisao starlete s kojima su ga spajali Pevača Acu Lukasa su godinama unazad mediji povezivali sa starletama i rijaliti učesnicama, a on je jednom prilikom otkrio pravu istinu… »
"Dobila je do: 1.000 evra za uslugu" Aca Lukas je ovako pričao o aferi sa poznatom starletom: "Sad sam ja kao neki don žuan"

"Dobila je do: 1.000 evra za uslugu" Aca Lukas je ovako pričao o aferi sa poznatom starletom: "Sad sam ja kao neki don žuan"

Blic 28.01.2024
Našeg poznatog folkera Acu Lukas povezivali su sa raznim starletama i rijaliti učesnicama, a on je jednom prilikom otkrio pravu istinu o tome. - Ne povezuju mene sa ženama, već se neke pojedine žene povezuju sa mnom, ničim izazvane. Slušao sam sve… »

Vesti dana »