Povezane vesti

BELJANSKI: Nisu mi pisali pesmice već pretili streljanjem i zapalili auto (FOTO)

BELJANSKI: Nisu mi pisali pesmice već pretili streljanjem i zapalili auto (FOTO)

Moj Novi Sad 28.01.2024
Beogradskom advokatu Čedomiru Kokanoviću određen je pritvor u trajanju od 30 dana. Čedomir Kokanović je priveden zbog, kako stoji u rešenju o policijskom zadržavanju, osnova sumnje da je počinio dva krivična dela, oba na štetu Vladimira… »
Nakon saslušanja, određen pritvor advokatu Čedomiru Kokanoviću

Nakon saslušanja, određen pritvor advokatu Čedomiru Kokanoviću

Moj Novi Sad 28.01.2024
Beogradski advokat Čedomir Kokanović saslušan je juče u Osnovnom tužilaštvu u Novom Sadu, nakon čega je tužilac zatražio da mu sud odredi pritvor u trajanju od 30 dana. Kako je na društvenoj mreži Iks potvrdio Kokanovićev branilac advokat Ivan… »
Saslušan advokat iz Beograda: Osumnjičen da je proganjao predsednika Advokatske komore Vojvodine

Saslušan advokat iz Beograda: Osumnjičen da je proganjao predsednika Advokatske komore Vojvodine

Blic 27.01.2024
Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da je osumnjičeni Č.K. (49), advokat iz Beograda, nakon što mu je određeno zadržavanje od 48 časova zbog postojanja osnova sumnje da je učinio dva krivična dela ometanje pravde… »

Vesti dana »